Dara Rolins a Pavel Nedvěd

Vyzerá to tak, že fanúšikovia by ich chceli vidieť pred oltárom! Speváčka Dara Rolins si užíva svoj vzťah s bývalým futbalistom, Pavelom Nedvědom. Zaľúbenci sa nedávno rozhodli investovať milióny českých korún do svojich budúcich domov. Zmenia po spoločnom bývaní názor aj na svadbu?

50-ročná Dara v decembri 2021 potvrdila, že tvorí pár so známym Čechom. Dvojica to asi pol roka tajila, no po odhalení sa na jej sociálnej sieti začali kopiť zamilované príspevky. Speváčka je zamilovaná až po uši a spoločne s Nedvědom spravili aj niekoľko vážnych rozhodnutí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara Rolins ako súčasť stávky?

Po spoločnej oslave okrúhlych narodenín potvrdili, že budú mať 2 nové domy – jeden v Taliansku pri známom jazere, druhý v luxusnej pražskej časti. Len za pozemok na okraji hlavného mesta Česka zaplatili neuveriteľných 35 miliónov korún. „Deti už spolu mať nebudeme, tak aspoň naše domy budú našimi ,miminkami‘,“ vyjadrila sa na margo stavieb.

Dara už dcéru má a ďalšie deti neplánuje, pričom s Nedvědom sa zhodli na tom, že im to takto vyhovuje. Oficiálne ich tak spájajú len pozemky, ktoré si rozdelili na polovicu. V hre však stále môže byť aj svadba. Na to, či sa z nich stanú manželia, si dokonca ľudia podávajú aj stávky. Zasmiala sa na nich samotná Dara v príbehu TU.

Ktovie, či po čase zmenia názor na ich aktuálny status a speváčka si nakoniec biele šaty naozaj oblečie. Čo by si si tipla ty?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News