Kto povedal, že sviatok zamilovaných je iba pre páry? Chceš azda povedať, že vo svojom okolí nemáš nikoho, kto by si zaslúžil vedieť, že ho máš rada? Minimálne o jednom takom vieme. Pozeráš sa na neho každé ráno v zrkadle!

To, že si single neznamená, že sa teraz s plačom zahrabeš pod deku a s vedrom zmrzliny budeš plakať pri romantických filmoch. Namiesto ľutovania si sprav Valentína sama pre seba! Otoč to na svoj deň, kedy si dopraješ len to najlepšie a dokážeš si, že na to, aby si prežila krásny deň, nepotrebuješ mať po boku chlapa. My, ženy, si totiž vieme spraviť ideálny program aj samy!

Deň podľa seba

Konečne je tu čas, kedy by si sa nemala pozerať na to, čo chcú druhí. Je nedeľa, takže svoj voľný deň využi presne tak, ako sa ti práve chce. Či len tak leňošiť alebo sa pustiť do nového projektu (nezáleží na tom, či to bude prerábka izby alebo projekt celé 3 série seriálu za deň). Ak chceš zabaviť svoju myseľ a zrýchliť čas, pusti sa do vecí, ktoré si dlho odkladala.

No dobre, a ak chceš naozaj plakať pred telkou a s bonboniérou v ruke, nebudeme ťa súdiť. Sľubujeme.

Skincare, ktorú si zaslúžiš

Aj ty si zaslúžiš trocha pozornosti. A kto iný ti ju dá, ak nie ty? Vytiahni penu do kúpeľa, masku na tvár, zapáľ si okolo vane sviečky a relaxuj s dobrou knihou v ruke. Pohár vína je pri tom viac ako povolený. Potom svoju pleť hýčkaj starostlivosťou, na ktorú nemáš inokedy čas, nakrémuj sa od hlavy po päty, sprav si nechty, uprav vlasy, … dopraj si poriadny relax a vyjdi z kúpelne ako nová žena.

Nech varia iní!

Keď oddych, tak oddych! Či už donášky jedla obľubuješ alebo si len výnimočne objednáš, tentokrát vsaď na túto možnosť. Keďže si nemôžeš vychutnať dobrú večeru v reštaurácii, donáška bude to pravé. Aspoň ťa nikto nebude súdiť za to, že si sama vychutnávaš tú veľkú pizzu. Len nech ti chutí!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.