Herec zo seriálu Pán profesor
Instagram/panprofesor.markiza

Už aj on! Ďalší fešák a herec z Pána profesora bude čoskoro ženatý muž. Krištof Králik je aj moderátor, ktorého môžeš vidieť na TV Markíza. Práve pri moderovaní programu VOYO News veľmi originálne oznámil, že ho čaká svadba. Jeho budúcou manželkou je krásna modelka a finalistka Českej Miss 2017, Petra Mácová. 

Mladý krásavec zo seriálu Pán profesor, Krištof Králik, sa na záver online relácie VOYO News rozlúčil radostnou správou. „Ja to tu na pár týždňov prenechám Becce a vrátim sa ako ženatý muž,“ povedal priamo vo vysielaní.

V najnovšej časti VOYO News herec šokoval svojím vyhlásením. Môžeš si to pozrieť tu.

Herec z Pána profesora sa bude ženiť

Konečne sa dočkali

Krištof a Petra tvoria pár už niekoľko rokov a svoju vysnívanú svadbu museli viackrát preložiť kvôli koronavírusu a opatreniam. Zasnúbili sa pri tom v októbri 2019 a ako mnohí, ktorí tak urobili tesne pred pandémiou, si na svoj veľký deň D ozaj počkali.

Pridá sa tak do klubu ženáčov z Pána profesora. Prvým bol jeho kolega Adam Bardy, ktorý má nielen svadbu, alebo narodenie synčeka Alana za sebou. Svadobné fotky ako z časopisu si nájdeš tu. Dnes ho môžeš vidieť hviezdiť v šou Let´s Dance.

Krištof a jeho budúca manželka Petra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News