Jasmina a Rytmus

Po dlhšej odmlke sa znova vynorilo množstvo špekulácií o tom, že Jasmina Alagič Vrbovská, nosí pod srdcom svoje druhé bábätko. Tentokrát to mohla ona sama naznačiť na svojom Instagrame, kde sa ukázala s manželom a dieťatkom v náručí, pričom položila otázku, ktorá smeruje práve k tomu.

33-ročná moderátorka Jasmina, patrí k mimoriadne obľúbeným slovenským celebritám. Len na sociálnej sieti Instagram ju sleduje viac ako 510-tisíc followerov. Na nej zdieľa nielen svoje pracovné záležitosti, ale aj veľa momentov zo svojho súkromia. Na prvom mieste je u nej rodina – manžel Patrik „Rytmus“ Vrbovský a ich synček Sanel. Nikdy sa netají tým, že práve deti, ktoré má okolo seba, jej robia veľkú radosť.

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič s bábätkom v náručí

Už pred pár mesiacmi sa špekulovalo o tom, či Jasmina neskrýva tehotenstvo. To sa nepotvrdilo a fanúšikovia nechali túto tému bokom, no tentokrát im na to „nahrala“ ona sama. Na Instagram totiž pridala fotografiu, na ktorej drží v náručí bábätko – Diona, syna Zuzany Strausz Plačkovej a Reného Strausza, ktorého bola spoločne s Rytmusom navštíviť.

Na zábere nechýba ani Patrik a v texte položila Jasmina otázku: „Tak čo, ideme do ďalšieho?“ Ktovie, či šlo len o otázku pre fanúšikov alebo ňou chcela naozaj niečo naznačiť. V každom prípade, pod fotkou sa objavilo hneď niekoľko komentárov s tým, že jej fanúšikovia si myslia, že druhé tehotenstvo aktuálne naozaj skrýva. Jasmina patrí medzi najúprimnejšie osoby na Instagrame, predpokladáme teda, že by sa s touto správou podelila s vernými fanúšikmi. Alebo na to ešte nedozrel čas…

Budú mať druhé bábätko?

Čo myslíš, je tušenie fanúšikov správne alebo sa Jasmina s Rytmusom na druhé bábätko zatiaľ nechystajú?

Instagram/jasmina_alagic
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News