Ženy často hovoria o mužoch svojich snov. Ako by mal ten pravý vyzerať a ako by sa mal správať. Ale pomyslela si si niekedy, či si aj ty taká žena, o ktorej snívajú muži? A po čom vlastne túžia? Samozrejme, každý má rád niečo iné a ku každému z nás existuje dokonalá polovička. Avšak je tu pár vlastností, ktoré muži na ženách zbožňujú, nech už sú akékoľvek. Ak ich máš, určite poznáš ten pocit, keď sa na teba opačné pohlavie s láskou díva. 

Vieš sa zasmiať sama na sebe

Neexistuje muž, ktorému sa nepáči, ak má žena zmysel pre humor. Smiech totiž spája všetkých ľudí. A čo je ešte lepšie ako zmysel pre humor, je vedieť spraviť si občas zo vzniknutej situácie srandu aj zo seba. Nie je to predsa len lepšia reakcia ako odutie sa? Usmievaj sa, ber život s nadhľadom a jeho srdce je tvoje!

Prirodzená inteligencia

Inteligentné ženy sú podľa mužov neskutočne sexy. Tváriť sa ako pekná nádoba, no byť vo vnútri prázdna k tebe nepritiahne muža, ktorý by to s tebou myslel vážne. Nikto nehovorí o tom, že by si mala mať 3 vysoké školy a tituly pred menom i za menom. Hovoríme o všeobecnom prehľade, vďaka ktorému sa budeš môcť porozprávať s kýmkoľvek. Dbaj o svoj rozvoj – nebudeš vďaka nemu lepším človekom len pre seba, ale aj mužské osadenstvo si ťa bude viac vážiť.

Dbáš na svoj vzhľad

A tým nemyslíme to, že bez makeupu a pekných šiat nejdeš vyniesť ani len smetie. Viac ako slečny, ktoré milujú nánosy makeupu majú muži radšej prirodzenú krásu. A tá sa nachádza v jednoduchosti. Staraj sa o to, aby si nechodila von s mastnými vlasmi, odrastenými umelými nechtami a červeným rúžom, ktorý sa ti rozptýlil mimo pier. Vo vyzývavom oblečení sa možno cítiš byť sexy, no čo tak nechať mu niečo aj pre jeho predstavivosť?

 

Komentáre