Chceš túto jeseň vyniknúť? Značka Reserved vo svojej jesennej kampani predstavuje kľúčové trendy sezóny s hravosťou a kreativitou. Základom sú výrazné farby, množstvo štýlov a textúr, ktoré v nadchádzajúcej sezóne určite prevezmú vedúcu úlohu a zmes rôznych inšpirácií.

Priliehavé prešívané bundy vo výrazných farbách, psychedelické šachovnicové vzory Op-artu, ťažšie kárované bundy v kombinácii so saténovými topmi a šatami, všetko v rámci spoločnej témy: príťažlivosť protikladov.

zdroj: RESERVED

Preto tu nájdeš vedľa seba jemnú, štruktúrovanú tkaninu s hladkou alebo lesklú s matnou. Aj v rámci vrstvenia sa môžeš kreatívne vyjadriť – daj si sveter pod šaty s prestrihmi alebo sukňa cez nohavice, najlepšie v rovnakom vzore, aby sa účinok ešte viac zvýšil.

zdroj: RESERVED

Každý vzhľad je nutné doladiť doplnkami a detailmi. V Reserved kolekcii nájdeš padnúce čiernobiele čižmy na hrubých traktorových podrážkach alebo čižmy v klasickom mandľovom tvare. Kabelky v štýle 90. rokov – malé, zaoblené, s krátkou rúčkou alebo retiazkou ale aj veľké kárované tašky inšpirované tote shopper taškami, ktoré sa opäť objavili na prehliadkových mólach.

zdroj: RESERVED

K dispozícii sú tiež veľmi módne vlnité úplety, s okrúhlymi a srdcovými výstrihmi a kontrastné goliere. Šťavnaté odtiene ružovej, červenej, modrej a zelenej dopĺňajú typicky jesennú tlmenú farebnú paletu.

Nechaj sa inšpirovať stylingom jesennej kampane Reserved, ktorú prezentujú modelky z titulných stránok módnych časopisov Aliet Sarah a Mariam de Vinzelle

zdroj: RESERVED

Modely z jesennej kampane sú k dispozícii vo vybraných obchodoch Reserved a online na reserved.com od 14. septembra 2021.

zdroj: RESERVED

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.