Práve teraz, ako začínaš čítať tento článok,  nájdi si  chvíľu pre seba. Na chvíľu si sadni, upokoj sa, zavri oči a všetko zlé nechaj odísť za hlavu. 

Ak sedíš, zober si svoj obľúbený pohár s tvojím obľúbeným nápojom, spomaľ, svoje problémy a starosti zahoď. Teraz si len TY a tvoj DRAHOCENNÝ ČAS. Je na tebe ako ho využiješ. 
zdroj: pinterest.com
 Teraz je ten správny čas, aby si si v pokoji vychutnala svoj obľúbený nápoj, utíšila svoju myseľ a zhlboka sa nadýchla. Prestaň bojovať so svojou mysľou. Nechaj ju prijímať či vystrájať. Nech ťa všetko, na čo pomyslíš, urobí šťastnou. Dovoľ sebe samej vnímať všetky tie pocity a zameraj sa hlavne na miesto v tvojom srdci. Započúvaj sa, a pomaly vnímaj jeho hojivý hlas. Vlny myšlienok, oceán nápadov rozbúrený krásou i múdrosťou. 
 
 Spomeň si na to, čím všetkým si si musela prejsť, aby si sa dostala na miesto, na ktorom si. Bolo to ťažké, že? Vieš, je to presne o tom, ako už viac nemusíš trpieť, pretože si sama sebe ukázala cestu plnú chodníčkov a nových trás. Všetky tie situácie, ktoré si zvládla, objavila opäť lásku. Lásku, ktorú nosíš v sebe a každý deň ju rozdávaš a opakom sa ti vracia. 

„Život človeka je taký, ako ho vytvárajú jeho myšlienky.“ Marcus Aurélius

Počúvaj svoje srdce. Tvoje srdce a duša sa ozývajú v pravý čas. Nebojuj so svojou hlavou. Máš na výber. Vyber si ŽIVOT. NÁDEJ. SVETLO. LÁSKU. Nemusíš byť dokonalá, ani nebuď, zakazujem ti to práve teraz. Len sa teš z maličkostí a pozeraj sa na seba ako na unikátnu bytosť, špeciálnu bytosť vo vesmíre.
zdroj: pinterest.com
 
 REŠPEKTUJ SA, riaď sa zlatým pravidlom života, prírodným zákonom akcie a reakcie: ,,TO ČO CHCEM ABY INÍ ROBILI MNE, BUDEM PRVÝ ROBIŤ DRUHÝM.“

Buď tou osobou, ktorou si naozaj túžila byť. Pamätaj si a pripomínaj si: 

,,KTO MILUJE, TEN DÁVA.“

Nikto iný nemá tvoje gény. Nikto iný nemá tvoje vlastnosti, kvality. Nikto nedokáže opakovať tvoju tvorbu a nikto nemôže splodiť tvoje myšlienky a tvoje deti. 

Si súčasťou niečoho veľkého. Si časťou najvyššej inteligencie a lásky vesmíru.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.