Znie to ako klišé, viem. Ale ruku na srdce, nie je to skutočná pravda? 

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Láska. Vždy tu bola, je tu a verím, že aj bude. Áno, toľko spomínaná, nenávidená, ospevovaná a hlavne chcená! Ako sa hovorí: je jedno, koľko máš rokov, keď sa zamiluješ, vždy mať opäť 16.

Som názoru, že láska príde do tvojho života vtedy, keď ju skutočne potrebuješ a si v hĺbke duše na ňu pripravená. Nehovorím, že to bude láska na celý život, že ťa trošku neprefacká alebo že ti nedá pár lekcií. Veď človek nikdy nevie. Verím, že každé dievča alebo žena si prešla aspoň jednou láskou, ktorá jej rany dávala za chodu. Úprimne povedané, treba nás občas prefackať. Niekedy jemne, niekedy tvrdšie. Nemyslím fyzicky. Ale psychicky. Nikdy si si po pár krutých lekciách v živote nepovedala, že si slabšia. Vždy ťa tieto lekcie iba posilnili, spoznala si viac samú seba a najmä si zistia niečo o ľuďoch.

flickr.com

„S kýmkoľvek skončím, bude to riadny šťastlivec. Urobila som toľko blbostí pre tých nesprávnych, že si ani neviem predstaviť, čo urobím pre toho správneho.“

Občas mám pocit, že prestávame byť sami sebou. Chceme zapadnúť. Chceme sa ukázať. Zabúdame však na svoju skutočnú podstatu. Snažíme sa ohurovať a nemá to v skutočnosti nič spoločné s našim skutočným ja. Zoberieme si od toho chlapca cigaretu preto, pretože sa nám páči, ale my nenávidíme fajčenie, vlastne sa nám to až hnusí. S tým sexom sme chceli trochu počkať, ale asi je teda dnes bežné spávať spolu o trochu skôr, než je nutné. Nás vlastne ani nebaví toľko chodiť na párty, alebo naopak, zostávať doma, ale asi sa treba prispôsobiť. Asi to trochu preháňa s tým, že ma stále napomína, ale asi mám skutočne veľa chýb a mala by som sa zmeniť.

Ver mi, drahá, že nepotrebuješ ohurovať nasilu. Ty ohuruješ tak, že o tom ani nevieš. Si božská, si krásna, si dobrosrdečná, si sama sebou. Tak sa prosím nesnaž dokázať si niečo, čo nestojí za to. Buď sama sebou. Iba tak ťa niekto bude skutočne milovať.