Aj keď má najstarší syn Beckhamovcov len 21 rokov, už našiel lásku svojho života. Brooklyn Beckham a Nicola Peltz spolu začali randiť koncom roka 2019 a počas minulého leta sa aj zasnúbili.

Brooklyn bol nadšený z toho, že jeho láska mu povedala áno. Keď na svojom Instagrame zverejnil ich spoločnú fotku, napísal k nej: „Pred dvoma týždňami som svoju spriaznenú dušu požiadal o ruku a ona povedala áno. Som ten najšťastnejší muž na svete. Sľubujem, že budem najlepším manželom a jedného dňa aj najlepším otcom. Milujem ťa, zlatko.“

Zamilovanosť je stále rovnako veľká a doviedla ho až k tomu, aby si časť svojej snúbenice nechal zvečniť aj na svojom tele. Vybral si však veľmi netradičné miesto a aj celkové spracovanie tetovania.

Brooklyn sa rozhodol, že si na krk nechá vytetovať Nicoline oči a k tomu pridal slová, ktoré mu kedysi adresovala. Vo voľnom preklade znie odkaz nasledovne: „Môj chlapec navždy, prečítaj si toto kedykoľvek, keď budeš pociťovať úzkosť. Chcem, aby si vedel, ako hlboko ťa milujem.

Máš to najkrajšie srdce, aké som kedy videla a dúfam, že nebudem musieť byť žiadny deň bez tvojej lásky. Myslím si, že si neuveriteľný. Vedz, že spolu dokážeme zvládnuť všetko, stačí dýchať pomaly a dôverovať. Navždy ťa budem milovať. Tvoja budúca žena.“ 

Fanúšikovia v komentároch ostali trochu v rozpakoch. Viacerí sa zhodli na tom, že takéto tetovanie bude neskôr ľutovať. Ostatným to nedalo a rypli si do Brooklyna, že akým spôsobom si to vôbec prečíta. Čo si o takomto tetovaní myslíš ty? Nie je to podľa teba už trochu prehnané?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.