Britney Spears s manželom Samom
Instagram/hotgossipnewsinfo, Instagram/britneyspears

Ani nie ročné manželstvo 41-ročnej speváčky Britney Spears a 29-ročného trénera a herca Sama Asghariho vraj visí na vlásku. Tvrdí to nemenovaný zdroj pre Heat World. Budú sa rozvádzať?

Po opätovnom získaní svojprávnosti a oslobodení sa od otca si Britney Spears začala užívať život naplno. Takmer presne pred rokom sa tešila z úžasnej správy, že je tehotná. V polovici mája sme sa však, dozvedeli, že o dieťa prišla. O mesiac neskôr mala opäť dôvod na radosť. Vydala sa za svojho o 12 rokov mladšieho partnera Sama.

Zdá sa, že po 10 mesiacoch manželstva ich vzťah preveruje kríza, čo tvrdia zdroje blízke páru. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sam Asghari (@samasghari)

Manželstvo Britney Spears vraj visí na vlásku

Vyzeralo to tak, že Britney a Sam tvoria harmonický pár, no v skutočnosti to možno medzi nimi nie je až také ružové. Problémy majú už dlhšie. Britney je stále nahnevaná a frustrovaná tým, čo sa dialo posledné roky a často si to vylieva na Samovi. Má to veľký vplyv na ich manželstvo, ktoré je momentálne v ohrození,“ hovorí zdroj z okolia manželov.

„Britney mala veľa diskusií s kamarátkami a je veľmi sklamaná. Všetci jej pomáhajú, ale pokiaľ si nevyrieši svoje problémy, tak je úplne zbytočné snažiť sa zachrániť ich vzťah. Sam je už z toho veľmi unavený a necháva to tak. To však Britney štve ešte viac,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa River Red (@britneyspears)

Priatelia speváčky a jej manžela napriek všetkému veria, že sa im podarí problémy vyriešiť. „Sam stále Britney miluje a chápe, odkiaľ sa berú jej zlé nálady. Majú aj dobré dni a momenty. Je to hlavne vtedy, keď sa Britney prinúti vyjsť z domu. Je veľmi rada, že je Sam v jej živote a všetci dúfajú, že sa to vyrieši a že sa obaja pohnú ďalej,“ doplnil ich blízky priateľ pre Heat World.

Zdroj: Heat World

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News