Kedysi sme speváčku Britney Spears milovali, dnes nás jej posledné fotky na Instagrame zneisťujú, či je s ňou všetko v poriadku. A vyzerá to tak, že naše najhoršie obavy sa aj potvrdili. 39-ročná speváčka absolvovala pojednávanie pred súdom, od ktorého žiadala, aby zbavili jej otca opatrovníctva. Celá nahrávka je zverejnená aj na YouTube.

Pamätáš si na hnutie #FreeBritney, ktoré spustili jej fanúšikovia ešte cez leto minulého roku? Otec Britney v tom čase tvrdil, že všetko sú to len konšpirácie a nikto v skutočnosti nevie, čo sa deje. A naozaj to nikto nevedel. Speváčka prezradila, že jej otec Jamie Spears má už dlhých 13 rokov kontrolu nad jej životom a financiami. Keďže bola zbavená svojprávnosti, nemá dovolené takmer nič.

Zdrvená speváčka túži po tom, aby sa všetko konečne skončilo a ona mohla žiť svoj vlastný život. Prezradila, že trpí depresiami, je traumatizovaná a každý deň plače.

Najhoršie na tom všetkom je, že rodina jej bráni aj v tom, aby sa ešte niekedy stala matkou. Má zavedené vnútromaternicové teliesko, ktoré jej bránia vybrať. Britney má pritom vek, kedy by ešte pokojne mohla otehotnieť. Má len dvoch synov – Sean Preston (15) a Jayden James (14).

Aj keď je aktívna na sociálnych sieťach, nič nemôže urobiť bez dovolenia jej otca, ktorý má nad ňou úplnú kontrolu. Britney prosila sudkyňu, aby jej pomohla, pretože má právo na vlastný život.

Speváčky sa zastal aj Justin Timberlake

„Po tom, čo sme dnes videli, by sme mali Britney v tomto čase podporovať. Bez ohľadu na našu minulosť, to dobré a zlé a odhliadnuc od toho, ako dávno to bolo, nie je správne to, čo sa jej deje teraz. Žiadna žena by nemala byť nikdy obmedzovaná v rozhodovaní o svojom vlastnom tele,“ napísal obľúbený spevák a dvojnásobný otec na svojom Twitteri.

Vypočuj si záznam z pojednávania na súde

Čo si o celej tejto záležitosti myslíš? Mali by zbaviť otca Britney opatrovníctva?

Zdroj: YouTube/Jack Frost, Instagram/britneyspears

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.