Bratislavské módne dni by Mercedes Benz, ktoré sa konali tento rok v Refinery Gallery zahájili tri dni plné módy a nádherných krojov. Nemohli chýbať ani naše módne stálice ako Jana Jurčeko, Jana Pištejová, Zuzana Haková…. a tiež modelky Karolína Chomisteková, Lujza Straková, Kristína Činčurová…. Predstavili sa kolekcie od Helleneski, Relleciga, Ferlito, Komora&Humer a mnoho ďalších. Nesmeli chýbať ani herci zo seriálu Oteckovia, ktorí predviedli pánske modely značky Nicollas Berenique. Druhý deň Bratislavských módnych dní sa predstavili a ukázali svoje kolekcie finalisti projektu Nové tváre módnej scény.

Svoju vášeň a cit pre módu si splnila telesne znevýhodnená Dadka, ktorá celý život chcela byť modelka a vďaka Bratislavským módnym dňom a Jany Jurčenko, od ktorej v šatách vystúpila na mólo si tento sen mohla aj splniť. Sprevádzal ju tanečník Peter Modrovský. Model šiat, ktoré mala Dadka počas večera na predvádzacom móle na sebe, sa vydražili za  6000€, ktorú zaplatil podnikateľ Ladislav Rehák. Peniaze boli venované do rehabilitačného centra Adeli Medical Center v Piešťanoch, a šaty, ktoré vydražil venoval Dadke.

Súbor Lúčnica tento rok oslavuje jubileum – 70 rokov svojho založenia, a pri tejto príležitosti sme mali možnosť vidieť na Bratislavských módnych dňoch aj ich kroje.

#BMD #lucnica #fashiontvslovakia #missuniverse #traditions

A post shared by Deniska Mendrejova (@deniska.mendrejova) on

 

 

Jana Pištejová

Jana Jurčeko

Vcerajsi vecer bol plny emocii… Okrem toho, ze sme si plnili sen my… splnili sme sen aj Dadke, ktora cely zivot trpi zdravotnym postihnutim. Plakali sme dojatim. Bola aspon na par minut modelkou…. a saty, ktore predvadzala sli do drazby… peniazky maju pokryt naklady za jej liecbu… saticky /a vdaka aj jej sarmu/ sa vydrazili za 6000eur. Plakali sme dojatim druhykrat ❤ Dakujem vsetkym, ktori sa na plneni tychto snov podielali. V prvom rade agenture Starproduction, pani Rehakovej…. Hlavne mojim sikovnym dievcatam so zlatymi rucickami Beáta Cúdorová Miháliková Marcela Čatlošová ❤ Sikovnej vizazistke Lucia Lucid Sladeckova, ktora z kazdeho urobi princeznu 😍 Kraskam Lujzi Straková Simona Leskovska Lenka Petrovičová Dominika Filípková Velická Maria Frtalova Ny Borhy Michaela Meňkyová A dakujem aj mojim blizkym…. za podporu a lasku, ktoru mi davaju ❤ fotograf Tibor Géci

A post shared by Jana Jurčenko (@janajurcenko) on

 

 

Zuzana Haková

 

 

kolekcia svadobných plaviek od Relleciga

 

 

módny salón Ferlito

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.