instagram.com/bradleycooper0fficial

Americký herec Bradley Cooper má excelentný kamarátsky vzťah s herečkou Jennifer Garner. Na povrch však vyšli špekulácie, že medzi týmito hviezdami by sa v skutočnosti mohlo odohrávať viac. Čo je na tom pravdivé? Portál Elle informoval, aký vzťah majú medzi sebou úspešné celebrity.

Podozrenie, že z kamarátstva sa stalo niečo viac, vyšlo na povrch kvôli fotografiám, na ktorých sú zachytení dvaja herci s Bradleyho malou dcérou. Tú má z predchádzajúceho vzťahu so známou modelkou Irinou Shayk. Prečo práve teraz sa začali šíriť tieto pikošky?

Obe celebrity sú v súčasnosti slobodné a je viac než zjavné, že spoločne veľmi dobre vychádzajú. Exkluzívny zdroj pre Page Six však uviedol, že žiadna romantika, či iskrenie neprichádza v úvahu.  „Sú to priatelia a vždy aj boli,“ jednoducho vysvetlil zdroj.

View this post on Instagram

Jennifer Garner pays tribute to #BradleyCooper as he receives the 32nd American Cinematheque Award in a ceremony honoring him at the Beverly Hilton Hotel on November 29 #AmericanCinematheque2018 🏆 . . #JenniferGarner, the first actor to speak about Cooper, said she was the first person Cooper met when he came to Hollywood, and proceeded to compare him to a stray dog. “I took him home and made him dinner…I’m still making him dinner." she joked. . "Those of us who knew him then celebrated his victories big and small," she told the crowd. "There is something about people who are the same in success and failure that makes us love them and tells us we know the very heart of them. I know the heart and stomach of Bradley Cooper." . "Bradley, what’s happening to you now is a pure joy to those who know you, especially to those of us who’ve known you from the start,” she said to her friend. "It turns out you weren’t just handsome all along. You were also a wonder, and you are welcome at my table anytime.” . She added, “St. Augustine said, Nothing bad can happen to a man who is loved by his mother, and Gloria loves Bradley.” . . Cr 📹: Ashley Lee . #Alias #Limitless #thewords #americansniper #AStarIsBorn #burnt #hangover #SilverLiningsPlaybook #americanhustle #guardiansofthegalaxy #JacksonMaine #serena #valentinesday #allaboutsteve #failuretolaunch #weddingcrashers #theplacebeyondthepines #sexiestmanalive #AmCinAward2018

A post shared by Bradley Cooper (@bradleycooper_indo) on

Napriek tomu, že údajne nejde o nič iné ako o kamarátstvo, ich vzťah je veľmi hlboký. Sú to blízki priatelia, priam až parťáci. Koniec-koncov práve tí nás podržia v ťažkých časoch. Americká herečka Jennifer Garner bola v minulosti vydatá za známeho herca Bena Afflecka. Po rozvode s ním začala randiť s Johnom Millerom, no vzťah im vydržal iba dva roky. Podľa informácií Us Weekly sa chcel John pohnúť ďalej, a preto čoraz viac zvažoval svadbu. Jennifer však na také niečo nebola pripravená. S Bradleym Cooperom sú dlhoroční priatelia a či sa raz dajú dokopy, to je už na nich. Zatiaľ aspoň môžu poriadne podržať jeden druhého.

Zdroj: Elle, Page Six, Us Weekly

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News