Bradley Cooper
Instagram/bradleycooperofflcial_

Ten núdzu o ženy rozhodne nemá! Americký herec Bradley Cooper je podľa zdroja magazínu People opäť zamilovaný. Aj tentokrát sa má po jeho boku údajne objavovať známa žena, no nie je to žiadna speváčka ani herečka. Fanúšikovia už roky márne túžia po tom, aby sa dal dokopy s Lady Gaga, no jeho srdce si ukradla politička!

47-ročný herec, ktorý hviezdil vo filme A star is born, mal mať podľa špekulácií pomer práve s Lady Gaga, ktorá si zahrala po jeho boku. Iskrenie medzi nimi bolo totiž neskutočne silné, no zdá sa, že to bol len dobrý herecký výkon a možno zámer, ako zvýšiť záujem o film. Ani jeden z nich nikdy nepotvrdil informácie o tom, že sa zblížili. Obaja mali po svojom boku po čase iných partnerov.

Bradley Cooper
zdroj: Instagram/bradleycooperofflcial_

Po boku herca sa odvtedy ukázalo viacero žien. Istý čas sa hovorilo o tom, že Bradley Cooper randí so speváčkou Adele. Koncom minulého roka sa však objavoval ruka v ruke so svojou bývalou priateľkou, nádhernou svetoznámou modelkou Irinou Shayk, s ktorou má aj dcéru Leu.

Bradley Cooper a Lady Gaga

Bradley Cooper
zdroj: Instagram/bradleycooperofflcial_

Podľa najnovších informácií však už niekoľko mesiacov randí so 45-ročnou  političkou a dlhoročnou poradkyňou Hillary Clintonovej, Humou Abedin. Zoznámiť ich mala šéfredaktorka časopisu Vogue, Anna Wintour. V máji sa dokonca stretli na Met Gala, no na akciu neprišli spolu.

Ktovie, či to práve im dvom naozaj vydrží alebo to bude pre herca len krátkodobá záležitosť.

Toto má byť nová dvojica

Bradley Cooper
zdroj: Instagram/bradleycooperofflcial_

Zdroj: people.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News