instagram.com/bradpittofficial

Manželský pár Brangelina (Brad Pitt a Angelina Jolie) pôsobili láskyplným dojmom, no zazvonil zvonec a rozprávky bol koniec. Úspešní herci momentálne zvádzajú pri rozvode ťažký súboj, no Brad (56) sa rozhodol posunúť ďalej… s niekým novým. Jeho partnerkou je modelka Nicole Poturlaski (27), no nezaprie v sebe podobnosť s okúzľujúcou Angelinou (45). Viac prezradil portál Cosmopolitan.

Nový párik bol prichytený na letisku v Paríži. Bližšie detaily spolu s fotografiou o tom poskytol Us Weekly. Hoci sú zábery veľmi rozmazané, podľa informácií by mal Brad aktuálne randiť s vyššie spomínanou modelkou.

Povráva sa, že by mohla byť výzorom až príliš podobná Angeline. Možnože má len Brad taký vkus. Zrejme ho priťahujú tmavovlásky s modrými očami a krásne plnými perami. Toto je Nicole Poturlaski (prezývka Nico Marry).

Portál The Daily Mail zistil o tejto 27-ročnej kráske viac. Nicole je nemecká modelka, ktorá má nadanie po viacerých smeroch. Je šikovná v učení sa jazykov, a preto ich ovláda rovno päť. Zároveň je aj mamičkou a stará sa o svoje jedno dieťa. Rovnako jej záleží aj na zvieratách a na základe toho založila organizáciu podporucúju životy žralokov.

Brad Pitt sa k celej záležitosti doteraz nevyjadril. Musí sa predovšetkým sústrediť na rozvod s jeho bývalou láskou Angelinou Jolie. Tá prednedávnom prezradila šokujúci dôvod ich separácie. Bližšie sme o tom informovali v tomto článku.

View this post on Instagram

Shades of yellow…

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Zdroj: Cosmopolitan, Us Weekly, The Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News