unsplash.com

Všetky to dobre poznáme. Poznáme ten pocit lásky, ktorá príde v ten najhorší možný čas. Je to práve tá láska, ktorá príde aby zachránila všetko to zlé, čo sa v našom živote práve deje. Táto láska je tu presne na to, aby ti bolo aspoň na istý čas lepšie.

Vstúpil do môjho života celkom nečakane. Najprv som to brala ako nevinnú konverzáciu, ktorá sa ale neskôr premenila na niečo nádherné. Bol si tu pre mňa a ja pre teba. Boli sme tu pre seba práve vtedy, keď sme už nedokázali ísť ďalej. V našom živote už nič nemalo zmysel a práve táto vec nás spájala. Dokázali sme konverzovať hodiny o všetkom v našom živote a konečne som mala pocit, že niekomu na mne naozaj záleží. Viem, že si mal rovnaký pocit a tak isto viem, že si bol veľmi zlomený.

zdroj: pexels.com

Tvoja láska bola často chladná. Tvoje slová ma vždy zahriali pri srdci, no vždy to boli len slová a takú lásku moje srdce nechcelo prijať. Vedela som, že mi nemôžeš dať toľko, koľko som bola ochotná dať ja. Záležalo mi na teba a stále záleží, no viac lásky som ti dať nemohla. Neviem čo všetko som ešte mala urobiť aby som ti dokázala, ako veľmi mi na tebe záleží, že ťa nechcem stratiť. Neviem… No stále dúfam, že si prijal moju lásku. Stále dúfam, že ti moja láska pomohla a teraz budeš silný. Verím, že budeš silný a sebavedomý, pretože takého ťa vidím.

Chcem aby si vedel, že si mi pomohol. Chcem aby si vedel, že tvoja láska a úcta ku mne ako k žene bola krásna. Ver, že si ťa budem navždy pamätať ako chlapa, ktorý mi ukázal, že som hodná lásky. Moje srdce si ťa bude vždy vážiť a vďaka tebe verím, že na svete sú chlapi, ktorí si dokážu vážiť ženy.

zdroj: unsplash.com

Aj keď nám isté okolnosti nedovolili byť spolu a aj keď to práve teraz neviem pochopiť, som rada, že som ťa spoznala. Nechcem veriť, že si naozaj preč. Nechcela som ťa nechať odísť no naša láska by nevydržala dlho. Dve zlomené a ustráchané srdcia, by to spolu dlho nevydržali.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife