Selena Gomez obvinila svojho bývalého priateľa Justina Biebera z emocionálného zneužívania. V úprimnom rozhovore o ich vzťahu, ktorý sa dookola obnovoval a ukončoval, sa vyjadrila, že bola jeho obeťou. 

Justin a Selena spolu randili v rokoch 2011 až 2018, čo bola naozaj dlhá doba. Ich láska vyzerala dokonale, no ako to v živote celebrít býva, nie všetko išlo ľahko. A tak sa prominentní párik dookola rozchádzal a znova schádzal. Konečnou zastávkou bolo, keď sa Justin krátko po ich rozchode dal dokopy s modelkou Hailey Baldwin, s ktorou sa veľmi rýchlo aj oženil.

Mám pocit, že som sa stala obeťou istého zneužitia,“ vyjadrila sa v rozhovore 27-ročná Selena, a keď sa jej moderátorka opýtala, či išlo o emočné zneužitie, odpovedala kladne. Zároveň priznala, že skladba Lose you to love me je o jej vzťahu s Justinom. Vraj to bolo ťažké, ale je rada, že je po všetkom.

View this post on Instagram

i miss them lol. #selenagomez #justinbieber #jelena

A post shared by fanpage (@jelenaistyping) on

Rovnako sa vyjadrila, že je na túto skladbu hrdá. „Nie je to nenávistná pieseň, je to pieseň, ktorá hovorí, že som mala niečo krásne a nikdy by som nepoprela, že to tak nebolo.“ Speváčka vraj cítila, že nemala vzťah plný rešpektu, ale akceptovala to, a našla si spôsob, ako vyjadriť veci, ktoré v tom čase cítila.

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.