Bolo to krásne, úplne všetko až do toho okamihu kedy si prestal byť samým sebou a dôležitejšie pre teba bolo čo si mysleli ostatní a nie ty sám. Nebol si sám sebou! Všetko si zahodil kvôli tvojím pokryteckým kamarátom. Celý náš vzťah, ktorý fungoval tak nedokonale dokonalo.

Každý deň sa budím s pocitom, že som to celé pokazila ja. Nedokážem si spomenúť, kedy nastala prvá štrbina, ktorá narušila pevné piliere nášho vzťahu. Možno tam tá štrbina bola hneď na začiatku len sme boli slepí, otupení zamilovanosťou alebo aspoň ja!

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

unsplash.com

Láska je slepá! Otupuje ľudskú myseľ.

Kde sa podelo to všetko čo si mi sľúbil. Skutočný džentlmen dodrží to čo sľúbi! Hlúpo som verila, že s tebou by to mohlo byť naozaj iné. Správal si sa ku mne ako k princeznej. Zahŕňal si ma komplimentmi a ty si bol jediný, ktorému som ich verila. Myslela som si, že by si konečne mohol byť niekto, kto by bol schopný vyčariť v mojom živote úprimný úsmev na tvári.

Ale nie, bola som len hlúpa stávka, ktorú si mimochodom vyhral a ešte som nemala tú možnosť ti zagratulovať. Dúfam, že táto výhra ťa naozaj posunie v živote dopredu! Vďaka tebe budem mať opäť problém dôverovať mužom, veľmi dobre si to celé premyslel. Tak veľmi sa snažím na teba zabudnúť, ale nejde to! Aspoň by si mi mohol prestať volať a vypisovať tie hlúpe správy ako ťa to mrzí. Nemusíš sa ospravedlňovať. Život ide ďalej miláčik. Síce to chvíľku bude bolieť, ale neboj sa ja to zvládnem. Otrasiem tú špinu zo seba a budem to opäť ja. Zvládla som už aj horšie veci takže sa nemusíš unúvať byť teraz po mojom boku. Svoju šancu si už dostal a využil si ju naozaj statočne.

unsplash.com

Nedokážem však pochopiť, ako ťa môžem stále milovať! Najhoršie je, keď ťa stretnem na ulici a snažím sa byť nad vecou. Tváriť sa spokojne a ukázať ti, že už dávno nie si súčasťou môjho života. Vždy, keď ťa vidím, všetko vo mne sa začne chvieť ako keby som to opäť nedokázala byť ja. Aspoň vidíš čo so mnou robíš a ja viem, že teba to nezaujíma.

Tak kráčam ďalej a snažím sa ťa pozdraviť bez toho, aby mi zlyhal hlas. Prosím ťa, ak máš aspoň štipku úcty ku mne odíď z môjho života, prestaň ma konečne kontaktovať nech konečne môžem začať naplno žiť! Pretože ty si ten typ človeka, po ktorom ostane smrad ešte pekne dlho!

S láskou tvoja stávka.