Zamilovaný pár

Niekedy niekoho stretnúť na ulici nemusí znamenať vôbec nič. Prejdete okolo seba, venujete si jeden bezvýznamný pohľad a o pár minút zabudneš, že si daného človeka niekedy videla. No niekedy zbadáš človeka, ktorý má na topánkach blato a zanechá v tvojom živote stopu. Sú to vzácne náhodné stretnutia.

Niekedy to môže znamenať stretnúť niekoho, kto sa z tvojho života už len tak nevyparí. Nevieš to! V ten moment, kedy sa pomaly stáva súčasťou tvojho života si myslíš, že je to len ďalší chodec. Stretnete sa, navzájom si darujete veci, ktoré vás život naučil a opäť sa obaja vyberiete svojou vlastnou cestou.

Nie všetci odídu, nie každý ťa opustí

Pre niekoho nebudeš len ďalší človek, ktorého stretol ráno na priechode, či ku komu si prisadol v preplnenom autobuse, no nebude to ani ten, ktorého by si si tak veľmi priala mať po svojom boku už navždy. Nebude to ten, o ktorom snívaš a v hlave si prehrávaš svoj život s daným človekom.

Príde to celkom nečakane. Žiadne plány, žiadne presné časy a miesta stretnutia, žiadne ideály. Len jednoducho osud. Nikdy si si nemyslela, že takého človeka stretneš, že s niekym takým by si si mohla rozumieť, že sa zblížite a ostane tu pre teba. No zrazu stojí pred tebou.

Vieš, že je pre teba dôležitý, vieš, že do tvojho života patrí, no jednoducho nevieš prečo. Je to ako keď zložíš puzzle, kde ti chýbal ten jediný posledný dielik na to, aby to celé spolu dávalo zmysel.

Náhodné stretnutia, ktoré sa stali osudom

Teraz sa na to pozeráš ako na celok a až teraz vieš, čo ti po celý ten čas chýbalo. Máš ten vnútorný pocit, že ste sa mali stretnúť. Mala si byť presne vtedy, presne na tom mieste a nájsť človeka, ktorý tvoj život naplní. Nečakala si, že práve tento obyčajný deň, ako každý iný, ti prinesie človeka, ktorý tu bude, keď budeš slabá, ktorý tu bude, keď sa budeš potrebovať vyplakať, ktorý bude súhlasiť s každou hlúposťou, ktorá ti napadne, jednoducho, ktorý tu bude navždy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife