unsplash.com

Práve vtedy, keď zimu striedala jar, dni boli ešte stále krátke a počasie pochmúrne nebolo to zrovna moje príjemné obdobie. Samozrejme až do jedného ešte školského doobedia, kedy sme si začali písať. Neboli sme si cudzí. Stretávali sme sa na ulici, naši priatelia boli priateľmi toho druhého, ale nikdy sme spolu netrávili čas a ani sme sa nezdravili. Len sme poznali svoje mená vďaka Facebooku. Zrazu ubiehali týždne, v ktorých nebolo dňa, kedy sme si nepísali. Pri každom stretnutí na ulici si sa začal tak úžasne usmievať a vždy s milým tónom si sa pozdravil.

Vyzeral si, akoby ťa zakaždým tešilo, že ma vidíš.

Po čase sme sa začali stretávať a neskôr sme spolu trávili čo najviac času samozrejme, že sami. A práve počas týchto spoločne prežitých dní, kedy sme buď boli spolu osobne alebo sme si neustále písali, som sa zaľúbila práve do toho tvojho hrejivého úsmevu, ktorý má už viac nenechával chladnou.

zdroj: pexels.com

 

Je viac ako samozrejmé, že si sa to raz dozvedieť musel a keď už sa tak stalo a ty si mi oznámil, že city ku mne prechovávaš už oveľa dlhšie, bola som to najšťastnejšie dievča. Úprimne, vždy som tajne snívala o tomto momente. Už od úplných začiatkov kedy sme si len písali som vedela, že je to niečo ako láska na prvý pohľad a keď som zistila, že bola obojstranná bolo mi do smiechu ako dlho sme to obaja dusili.

Bol si mojou prvou skutočnou láskou.
zdroj: pexels.com

Pri tebe som sa priúčala pocitu lásky a šťastia. S tebou som zažila prvé skutočné hádky, ktoré sa nie vždy končili pekne. Spolu sme prežívali svoje prvé intímnejšie chvíle. Taktiež si bol prvý, ktorý mi utieral slzy, keď som mala všetkého dosť, ktorý má pevne držal vždy, keď som prestala vládať stáť. A taktiež prvý, ktorý zranil moje rozbúrené city. A aj napriek všetkému práve s tebou som až dodnes zažila ten najkrajší, najúprimnejší a dokonca najdlhší vzťah, v ktorom si ma robil ty tou najšťastnejšou, aká som kedy bola.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating