Budem ťa nazývať „ona“. Možno občas nestíhaš, možno občas nie si vždy perfektne upravená a nemáš skvelú náladu, no tvoj chaos je ten, ktorý ťa robí nádhernou. Je to ten stav, keď sa zobudíš po tom, ako si spala pod holým nebom, pretrieš si oči a usmievaš sa. Tvoj chaos je vtedy, keď si smutná, no nesnažíš sa hnevať na osobu, ktorá ti ublížila.

FB: Som Idealista

Možno je klišé písať o tom, aká si nesmierne krásna, no nie je to to, čo si chceš teraz prečítať? Nie je to to, čo momentálne potrebuješ, pretože o sebe pochybuješ? 

Je v poriadku, ak potrebuješ o všetkého pokoj a potrebuješ sama ísť na lúku, kde budeš sledovať západ Slnka. Je v poriadku, ak máš trápenia, pochybnosti a starosti. Je v poriadku, ak ti niekto ublížil a teba to mrzí. Je v poriadku, že občas nemáš chuť na nič a chceš celý deň len pozerať filmy a jesť. Nie si dokonalá, drahá. No v tom je tvoja nádhera.

Si ten najšťastnejší človek, pretože hodnotíš seba a vylepšuješ seba. Nemáš čas na zlú energiu od ostatných, venuješ sa sebe a svojim drahým. No nie je to skvelé, že si to uvedomuješ? 

Nie si pripútaná k ľuďom a uvedomuješ si, že všetko je len dočasné. Nie si otrokom druhých a si vždy dobrosrdečná. Si skrátka dobrý človek. Si pokojná. Si pripravená bojovať.

Si s tým, ktorý si uvedomuje tvoju hodnotu vtedy, keď je s tebou. Nie vtedy, keď ťa stratí.

Tvoj chaos, tvoje myšlienky, tvoje sny, tvoje hodnoty, tvoje zážitky. To si ty. Chaos. Nádherný chaos.

flickr.com

Toto je tvoj chaos, ktorý ťa robí takou nádhernou. Toto je to, čo ťa vystihuje. Toto si ty. Všetko čo robíš, čo zažívaš, pre čo plačeš, pre čo sa usmievaš. To je ten chaos, ktorý ťa tvorí a vytvoril ťa tak krásnou a nádhernou. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.