Si len tou druhou

Niet vzťahu, ktorý by nebol najkrajším práve v začiatkoch. Tieto chvíle dokážu byť naozaj nezabudnuteľnými. Avšak sú zároveň i tými, ktoré nás učia čoraz viac sa vzájomne spoznávať. Niekedy totižto môže nastať situácia, kedy vnímaš a cítiš, že preňho nie si jedinou, ale žiaľ tou druhou.

Áno, aj takéto udalosti sa stávajú čoraz častejšie realitou a práve o nich dnes bude reč. Samozrejme, do tejto kategórie sa nesmú radiť tie, ktoré sú si tohto typu vzťahu vedomé od samého začiatku.

Dnešná doba je však tomuto trendu čoraz viac naklonená a nemusí sa týkať len mužov, platí to aj opačne. Prípadov je naozaj nespočetné množstvo a či už je daný partner vo vzťahu alebo v manželstve, vyhľadáva vo svojom živote spoločnosť inej ženy ako len tej svojej.

Aj týmto spôsobom sa žena stáva tou druhou a často nevedome buduje vzťah s tým, ktorý oň nestojí. Správanie mužov dokáže povedať naozaj o mnohom a aj v tomto prípade existujú určité prejavy, na základe ktorých možno uvažovať o tom, že v jeho živote nie si jedinou.

O ktoré najčastejšie ide?

žena a muž na rande
zdroj: Unsplash/Marius Muresan

Rande na verejnosti je tabu

Ako rande, tak i trávenie spoločných chvíľ na verejnosti sú záhadou. Väčšinu času chce tráviť tento typ muža prevažne u teba v byte. Kde sa nachádza ten jeho, vlastne ani netušíš.

Ak sa už aj náhodou vyberiete niekam von, nečakaj, že to budú zakaždým rôzne miesta. Stretávať sa budete na takmer stále tom istom. Tu si je totižto istý, že mu nehrozí stretnutie s jeho najbližšími alebo priateľmi. Taktiež sa rozlúč s akýmikoľvek nežnôstkami na verejnosti. Áno, k vzťahu patria aj bozky či držanie sa za ruku. V tomto prípade však nie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating