Módnym hitom už nejakú tú dobu, sú neodmysliteľne retiazky na telo. Takýto jednoduchý doplnok dokáže dodať úplne iný nádych všednému outfitu alebo plavkám. Ak hľadáš inšpiráciu, ako tento doplnok nosiť a s čím ho rôzne kombinovať, si na správnej adrese.

Tento módny hit je postupne čím ďalej, tým viac k dispozícii v obchodoch. Nájdeš v nich retiazky rôznych tvarov, na rôzne časti tela; takže v tejto módnej vychytávke si môže prísť každý na svoje. Ak si predsa len myslíš, že takéto retiazky môžu nosiť iba štíhle dievčatá, tak sa naozaj mýliš. Nie je vôbec podstatné, aké konfekčné číslo nosíš, pretože každý môže nosiť všetko v čom sa cíti dobre, žensky a sexy. Tým žena nemôže nikdy nič pokaziť.

  1. Jednoduché dámske šaty

Kombinácia takých tých sladkých, ženských  šiat a takéhoto druhu doplnku je zaručene správnou voľbou. Úplne jednoduché šaty, bez akéhokoľvek vzoru a na prvý pohľad trochu nudné a nezáživné. Áno, presne také potrebujú pozdvihnúť svoju jednoduchosť retiazkou na telo. K takýmto šatám môžeš určite zvoliť nejakú výraznejšiu a na prvý pohľad neprehliadnuteľnú retiazku.
13248694_866341946844165_1699736642_n-1foto: instagram

  1. Crop Top 

                Ďalším hitom už niekoľkú sezónu sú Crop Topy, inak skrátené tričká v oblasti pása, strihané buď to pod prsiami alebo až pod pupkom. Tieto tričká a ich nosenie je ideálne najmä v lete a v kombinácii so sukňou, alebo nohavicami s vyšším pásom vyzerajú naozaj sexy. Ak máš rada ženskosť, určite sa v tomto bode nájdeš. Nohavice alebo sukne s vysokým sedom klasicky kryjú problémové partie a tvarujú aj plnšie postavy. Krivky sú predsa krásne! A k tomu ideálne jednoduchá retiazka na telo..
tumblr_nmxfgcF9NI1s201f4o1_500foto: tumblr

  1. Plavky a podprsenky

               Ak by si chcela obzvlášniť retiazkou svoje plavky alebo podprsenku, kľudne do toho! Či už sú jednoduché, vzorované, pestrofarebné alebo jednofarebné, retiazkou na telo ich môžeš len obohatiť a dodať im väčší luxus.
o513mu-l-610x610-underwear-underwire+bra-rose-flowers-floral-red-mesh-mesh+bra-bodychain-body+chain-tattoo-gold-hand+chain-american+apparel-urban+outfitters-triangle+bra-bralette-strappy+bra-braletfoto: tumblr

belly-button-ring-bikini-body-chain-girl-Favim.com-1989655foto: tumblr