Ruža pre nevestu
Instagram/terinka_a/kristofko

Aj natáčanie reality šou Ruža pre nevestu sprevádzali všelijaké zážitky. Okrem iný ch sa Tomáš dočkal aj jedného bizarného, počas ktorého sa poriadne pobavil. Zverejnil ho v stories na svojom instagramovom profile.

Už zajtra sa definitívne dozvieme víťazku prvej série šou Ruža pre nevestu. Do finále sa dostala Petrana a Mirka. Spočiatku sa povrávalo, že srdce Tomáša Tarra vyhrá práve YouTuberka, čo malo naznačiť hneď niekoľko detailov.

Petrana na Instagram pridala fotky, na ktorých si jej fanúšikovia všimli, že stále nosí náramok, ktorý jej daroval práve podnikateľ. Neskôr sa dokonca fotila v motorkárskej bunde, ktorú jej vraj požičal. Mirka zase na tejto sociálnej sieti sleduje Tomášovu mamu a to má byť dôkaz, že vyhrala práve ona.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Všetky časti relácie boli predtočené ešte predtým, ako bola v telke odvysielaná prvá časť. Obe finalistky teda meno víťazky už vedia, no nikomu ho zatiaľ nemôžu vyzradiť.

Natáčanie šou Ruža pre nevestu prerušila bizarná situácia

Natáčanie každej reality šou sprevádza kopec rôznych situácií. Dozvedeli sme sa aj niekoľko pikošiek zo zákulisia Ruže pre nevestu. Niektoré súťažiace vraj vedeli meniť osobnosti pred kamerami. Dokonca aj v telke sme sa dočkali množstva vyhrotených situácií.

Tomáš sa však zveril aj s jednou vtipnou situáciou. Na svojom Instagrame zverejnil video, kde prerušil natáčanie chlap, z ktorého sa podnikateľ náramne bavil. Postavil sa totiž vedľa neho a nechcel odísť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Tarr (@tomas_tarr)

„To, že ľudia nemajú čo žrať, to netočíte,“ robil so štábom poriadky nahnevaný pán. „Ja nie som bezdomovec. Ja mám aspoň garáž. V garáži bývam. A už tam bývam 9 mesiacov,“ rozhovoril sa a Tomáš to už nevydržal. Rozosmial sa.

Zdroj: Instagram/tomas_tarr

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News