instagram/amorea__

Muži, tvrdíme, že bez nás by nemohli žiť, no pravdou je, že ani my by sme nevedeli, čo si bez nich počať. Milujeme ich, nenávidíme ich. Vedia nás rozosmiať, ale i rozplakať. Niekedy nás naučia veci, ktoré sú pre nás novým svetom, a inokedy len krútime hlavami nad vecami, ktoré u nich nikdy nepochopíme.

Tentokrát sa poďme zamerať na ich divné (zlo)zvyky či vlastnosti, ktorým nás vedia nie len vytočiť, ale aj priviesť poriadne do rozpakov. Vedela by si doplniť aj nejakú vlastnú skúsenosť?

Videla si už muža, ktorý hodil do koša na bielizeň ponožky obrátene správne? Počkať, videla si už vôbec niekedy muža, ktorý ich tam vôbec trafil dať?

Môžeš byť akokoľvek dobrá šoférka, no väčšina mužov má vo zvyku myslieť si o sebe, že sú lepší, než ktokoľvek iný a tak budú mať na sedadle spolujazdca nekonečné komentáre. Dýchaj, nereaguj.

Keď sme pri tom komentovaní, prečo si muži pred telkou myslia, že sa z nich stali tréneri a rozhodcovia všetkých športových zápasov, čo práve vysielajú?

Všimla si si, že mnoho mužov spája aj jedna vlastnosť, ktorá nás vie pekne nahnevať? Je ňou zábudlivosť. Zabudol kúpiť mlieko, o ktoré si ho poprosila, zabudol opraviť to umývadlo, ktoré už 3 dni tečie, zabudol ísť po poštu, vyniesť smeti, zavolať ti, vybaviť dokumenty, … ach, tu ani ginko nepomôže!

A čo „frajer efekt„, keď sa tvoj muž stretne s priateľmi? Kým doma sú z nich poslušní miláčikovia, v partii sú zrazu veľkí herci, ktorí majú silné reči, hrajú sa na mačov, a ak by mohli, bežali by spoločne do lesa chytiť holými rukami medveďa. Neostáva nám nič iné, len sa na to s počudovaním pozerať.

Ak žijete spolu, stavíme sa, že si neraz počula otázku: Kde to je?! Netušíme, akým zázrakom, ale oni nikdy nevedia, kde sú veci v byte uložené, aj keď je to logické a 100x vysvetlené. Vôbec im nepríde divné hľadať náradie v šuplíku s ponožkami, či múku v obývačke.

Jeden bonus na záver. Si si istá, že ťa ten tvoj vníma vždy, keď mu niečo hovoríš? To si sa ale zasmiala, však? Ignorovanie našich rečí (ktoré sú pre nás náhodou naozaj dôležité), to im ide ukážkovo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating