Obyčajné tričká v neutrálnych farbách, aspoň jedny kvalitné džínsy, čierne nohavice, koženka, biela blúzka alebo trenčkot. Toto je zoznam vecí, ktoré má určite väčšina z nás v šatníkoch, bez rozdielu na to, aký štýl obľubuješ. Toto sú základné kúsky, ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Ale ak by si mala mať v šatníku jedinú kvalitnú vec, mala by to byť práve biela blúzka/košeľa.

Je to presne ten kus oblečenia, ktorý nevymrie a nevyjde z módy asi nikdy a hodí sa takmer každej. Existuje mnoho strihov a variácií od klasiky pánskeho štýlu, cez obtiahnuté až po blúzky s rôznymi aplikáciami a gombíkmi na oživenie, treba si len vybrať tú svoju, ktorá ti najviac sedí a lichotí tvojej postave. Určite poznáš aj ty tie chvíle strávené pred skriňou rozmýšľaním nad tým, čo si vziať na seba, chceš vyzerať elegantne, ale nie až príliš, inokedy sexy, ale nie vulgárne. Verím, že  výrok „zase si nemám čo obliecť“, je obľúbený u každej z nás. Ale pozor, máš bielu blúzku? Ak áno, problém je vyriešený. Či je to pohovor v práci, skúška v škole, oslava,  prechádzka, alebo káva v meste, vždy tu bude stáť snehobiela záchrana. Len ju treba správne skombinovať, doladiť a outfit takmer na každú príležitosť je na svete. Tu je pár tipov ako a k čomu ju skombinovať, aby si si ju mohla obliecť takmer kamkoľvek.

1. Blúzka+čierne nohavice

Asi najbežnejšia kombinácia, ktorá však nemusí byť nudná, ak sa skombinuje s vhodnými doplnkami a ostatnými kúskami oblečenia, túto kombináciu si môžeš vziať napríklad na vyššie spomínaný pohovor a verím , že tým nič nepokazíš.

6

2. Blúzka+sukňa vhodného strihu

Ak je blúzka voľnejšieho strihu, úzku puzdrovú sukňu, a naopak ak je blúzka priliehavejšia, siahni po áčkovej sukni, v oboch prípadoch to bude vyzerať pekne, elegantne a vkusne. Netreba sa báť ani kombinácie s dlhou večernou sukňou a plesová róba je na svete.

5

3.Blúzka+rifle

Táto klasická  kombinácia je hlavne pohodlná, opäť tu zohrávajú veľkú úlohu doplnky aby bol outfit pekný ležérny, ale zas nie nudný. Táto kombinácia je jednoduchá, vkusná a vhodná napríklad na kávu v meste.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

4

4. Blúzka+šortky

Je teplý letný večer, ideš do mesta alebo sa prejsť na pláž, a rozmýšľaš, čo si vziať na seba ? Áno, aj v tomto prípade to zachráni blúzka, skôr voľnejšia, spomínaného pánskeho strihu, k nej zaujímavé šortky a môžeš vyraziť.

7

titulná foto: elle, fotografie: autor

Komentáre