instagram.com/xaliciaxa instagram.com/lilyisabellaclark instagram.com/freyakillin

Znamenia zverokruhu majú rôzne typické vlastnosti, šťastné čísla či temperament. Taktiež majú aj svoje farby, ktoré sa hodia k ich povahe a vyžarovaniu. 

Módne trendy sú rôzne, fashion domy udávajú, čo sa kedy má nosiť, no starou dobrou klasikou nikto nepohrdne. Nikdy nič nepokazíš, ak siahneš po bielej alebo čiernej. Avšak k zime sa perfektne hodí aj sivá. Patríš medzi znamenia, ktorým sa tieto farby hodia najviac?

Čistá biela či krémová

Baran

Aj keď máš v sebe bojovného ducha, si ohnivé znamenie a tvoj nekonečný optimizmus sa prejavuje viac v tvojej tvári, ku ktorej sa najviac hodí biela farba. Si romantická duša s dávkou nežnosti, a práve preto je k tebe biela farba ako stvorená a do svojho šatníka by si ju určite mala zakomponovať. Nemusíš sa báť, že by si pôsobila menej výrazne, len zjemníš svojho diabla a staneš sa neodolateľným anjelom.

Vodnár

Si najcitlivejšia zo všetkých svojich kamarátok a tvojimi farbami sú farby zeme, ktoré dokonalo vyvážia vodný živel, ktorý v tebe drieme. Krémová až biela vyžaruje dôstojnosť a čistotu s miernou dávkou sebavedomia, ktoré potrebuješ občas dodať.

Čierna plná fantázie

Strelec

Čierna farba je pre teba ako stvorená. Aj keď si nápaditá a kreatívna duša, občas potrebuješ ostať nenápadná. Vždy, keď si na seba oblečieš niečo čierne, zvýrazníš svoju ženskosť. Len nezabudni na to, aby to nebola veľká čierna mikina s teplákmi, ale skôr kožené nohavice s priesvitnou blúzkou, aby si nepotlačila svoju túžbu byť vždy chcená. Čierna farba rozvíja tvoju túžbu po nadprirodzených veciach, no na druhej strane ťa drží pri zemi.

 

Panna

Elegantná, vždy dokonalo upravená. Máš vyriešený každý detail a tvojou najväčšou zbraňou je určite inteligencia, krása a nekonečný sexepíl. K tomu nepotrebuješ živé farby, ani výrazné vzory. K tvojej osobnosti stačí jednoducho čierna farba, doladená do elegantných kúskov, v ktorých určite zažiariš. Investuješ svoj čas do ľudí, podstatných vecí ako do kombinovania rôznych vzorov či farieb, preto je čierna farba tvojou cestou. S ňou nikdy nespravíš krok vedľa.

Chladná sivá

Rak

Toto znamenie je ovládané mesiacom, preto je aj jeho farbou sivá a odtiene striebornej farby. Aj keď pre niekoho je táto farba pochmúrna a do svojho šatníka ju vôbec nezaraďuje, na teba vplýva pozitívne. Neboj sa zaexperimentovať a viac sa púšťaj do kombinácie rôznych odtieňov. Uvidíš, keď sa nezameriaš na viacero farieb, ale len na jednu, otvoria sa ti nové možnosti.

 

Kozorožec

Tým, že si často uzavretá do seba, miluješ svoju slobodu, samotu, a tak trochu aj to, že nemusíš viesť bezduché rozhovory. Práve preto sa k tebe táto farba hodí úplne najviac. Pracovitosť a dobrosrdečnosť z teba robia výborného človeka a presne tieto vlastnosti vystihuje sivá. Pôsobí elegantne aj nenútene. Môžeš ju kombinovať aj do športových outfitov, keď sa práve necítiš na nič extravagantné, no napriek tomu, budeš vyzerať dokonalo. Aj keď je sivá farba nenápadná, tvoju dobrú osobnosť pozdvihne na novú úroveň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy