Beyoncé

Vyzerá to tak, že týmto krokom nepotešila mnoho fanúšikov. Aj keď Beyoncé patrí medzi najznámejšie a najúspešnejšie svetové speváčky všetkých čias, počuť ju spievať naživo je skôr už nemožné. Táto diva však urobila výnimku v Dubaji, kde jej podľa Page Six zaplatili za koncert neuveriteľnú sumu.

41-ročná speváčka už niekoľko rokov nestála na pódiu, aby fanúšikom zaspievala naživo. Preto sa mnohí búria, keď sa dozvedeli, že prijala ponuku na vystúpenie, ktoré sa odohralo v luxusnej metropole sveta. V Dubaji sa počas uplynulého víkendu otváral nový hotel Atlantis The Royal, čo si nenechalo ujsť mnoho hviezd.

Beyoncé
zdroj: Instagram/beyonce

Beyoncé pristáli na účte ďalšie milióny

Ponuku vystúpiť pri tejto príležitosti dostala aj Beyoncé a zdá sa, že lákavej sume sa odolať nedalo. Mamička 3 detí a manželka známeho rapera údajne na koncerte zažiarila v luxusných outfitoch. Len šperky mali stáť viac ako 7 miliónov dolárov.

Po 4 rokoch to malo byť jej prvé verejné vystúpenie. A rovno pre tú najväčšiu smotánku, čo fanúšikov zamrzelo. Podľa informácií mala za približne hodinový koncert dostať neuveriteľných 24 miliónov dolárov. Nuž, ktovie, možno ich minie aj na to, aby v lete opäť navštívila Chorvátsko. Tam sa totiž ocitla v roku 2020 pri rodinnej plavbe jachtou po svete.

Známe celebrity
zdroj: Instagram/ beyonce

Zdroj: pagesix.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News