Pre americkú speváčku Beyoncé je stresujúce vyvážiť pracovný a rodinný život. Tridsaťosemročná trojnásobná matka, ktorej manželom je rapper Jay-Z, to uviedla v rozhovore pre magazín Elle.

Myslím si, že pre mňa je tá najstresujúcejšia vec, keď musím vyvážiť prácu a zvyšné oblasti života. Musím si byť istá, že som tu pre moje deti, odviezť Blue do školy, vziať dvojičky na ich aktivity, spraviť si čas na nočné rande s manželom a dať si doma večeru s rodinou a popritom vediem svoj biznis, čo je veľký výzva. To všetko musím stihnúť a je to stresujúce, ale myslím si, že takto vyzerá život každej pracujúcej ženy,“ vyjadrila sa.

Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v 90. rokoch ako členka skupiny Destiny’s Child, s ktorou má na konte štyri štúdiovky, no neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Ako sólistka uviedla na trh albumy Dangerously In Love (2003), B’Day (2006), I Am… Sasha Fierce (2008), 4 (2011), Beyoncé (2013) a Lemonade (2016). Speváčka získala už 23 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny’s Child. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Austin Powers v Zlatom úde (2002), Pokušenie (2003), Ružový panter (2006), Dreamgirls (2006), Cadillac Records (2008) či Posadnutá (2009).

 

Zdroj: femalefirts.co.uk, SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.