instagram/bennycristo/bennycristofanpage

Tento víkend sa v holandskom Rotterdame konal už 65. ročník medzinárodnej pesničkovej súťaže Eurovízia. O miesto v sobotňajšom finále bojoval aj český spevák Ben Cristovao, ktorý však zažil neúspech. Podľa portálu blesk.cz to Česko stálo milióny.

35-ročný spevák je od jeho pôsobenia v Superstar úspešným hudobníkom nie len v Česku, ale aj na Slovensku. Z pomedzi desiatok finalistov mnohých sérií si ako jeden z mála vybudoval kariéru aj napriek tomu, že spevácku show nevyhral.

Aj keď boli jeho šance na výhru v tak veľkej medzinárodnej súťaži, akou je Eurovízia malé, jeho českí predchodcovia dokázali, že vedia aj tu zaujať. Taký Mikolas Josef obsadil napríklad priamo vo finále úžasné 6. miesto. Ben sa však do finále nedostal a teraz sa na neho valí vlna kritiky.

Podľa slov člena tímu, ktorý šiel s Benom na súťaž do Holandska, úspešnému spevákovi chýbala poriadna príprava. Aj diváci v rôznych diskusiách tvrdili, že Ben do toho nedal všetko. Táto prehra však nestála iba smútok a sklamanie, v hre bol aj poriadny balík peňazí.

„To, že spevák neuspeje, je úplne v poriadku, ale mal by do toho dať všetko, keď do neho niekto investuje takéto obrovské sumy,“ reagoval človek z tímu, ktorý naráža na neuveriteľnú čiastku v podobe 7 miliónov českých korún (čo je asi 275-tisíc eur), ktoré našich bratov stála výprava Bena s tímom na túto súťaž.

Zahrnuté sú v nej napríklad náklady na cestu, ubytovanie, scénu či hudobnú licenciu.

Takto vyzeralo Benovo vystúpenie na Eurovízii

Zdroj: blesk.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News