Bellu Hadid poznáme ako modelku, ktorá nikdy nemala problém s otváraním vážnejších tém. Prehovorila už o tom, ako funguje v módnom priemysle diskriminácia a teraz odhalila ďalšiu veľmi dôležitú tému, ktorá sa jej bytostne dotýka.

Na svojom Instagrame prehovorila o duševnom zdraví a o tom, že ona sama bojuje so psychickými problémami a úzkosťou. Aby jej fanúšikovia uverili, ako dôkaz zverejnila niekoľko jej fotiek v slzách. Len málokedy sa známe osobnosti chvália tým, že plačú a trápia sa.

„Všetci ľudia sú iní, každý jeden človek môže ponúknuť niečo špeciálne a unikátne. A ľudia zabúdajú, že každý sa cíti v podstate rovnako: stratený, zmätený, neistý si tým, prečo tu je. Tú úzkosť, ktorú každý cíti a snaží sa ju nejakým spôsobom ukryť,“ začala 25-ročná Bella svoj príspevok.

zdroj: Instagram/bellahadid

Ako sama priznala, už niekoľko rokov je toto jej súčasťou každý deň a každú noc. Je potrebné prijať to ako prirodzené, či už ide o neistotu, radosť alebo šťastie.

„Sociálne siete nie sú skutočné. Pre každého, kto má problémy, pamätajte na to. Niekedy všetko, čo potrebujete počuť je, že nie ste sami. Takže odo mňa pre vás – nie ste tu sami. Milujem vás, vidím vás a počujem vás. Chcem, aby ste vedeli, že na konci tunela je vždy svetlo a horská dráha sa vždy v určitom bode úplne zastaví,“ pokračovala modelka.

Otvorene prehovorila o svojich psychických problémoch a o tom, že vždy bolo pre ňu príjemné to, že vedela, že sa to na chvíľu zlepší. „Trvalo mi dlho, kým som si to uvedomila, ale mala som už dosť zrútení a vyhorení na to, aby som vedela toto: Ak na sebe budete dosť tvrdo pracovať, tráviť čas osamote, aby ste pochopili svoje traumy, spúšťače a radosti, budete schopní pochopiť alebo dozvedieť sa viac o svojej bolesti a o tom, ako ju zvládnuť.

zdroj: Instagram/bellahadid

To je všetko, čo od seba môžete žiadať. Nie som si istá prečo, ale je stále ťažšie  nezdieľať tu svoju pravdu. Ďakujem, že ste ma videli a ďakujem, že ste ma počúvali. Ľúbim vás,“ uzavrela Bella na záver a poďakovala sa svojim fanúšikom.

Psychické problémy sa v poslednom období dotýkajú čoraz mladších ľudí. Dôvodom je aj pandémia, ktorá nás ovplyvnila a kvôli ktorej sme museli zmeniť niektoré veci, na ktoré sme boli zvyknutí. Dôležité je nemlčať, hovoriť o tom a vyhľadať pomoc.

Tu nájdeš celý príspevok Belly aj s ďalšími uslzenými fotkami

Bella Hadid tak, ako sa doteraz prezentovala na sociálnych sieťach

Zdroj: Instagram/bellahadid

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.