rodina beckhamovcov
Instagram/victoriabeckham

David Beckham sa svojho času nepreslávil iba vďaka futbalu. Dostal sa aj do bulvárnych denníkov a dokonca bol aj celosvetovým se*symbolom. Aj napriek tomu, že si za ženu vzal speváčku a modelku Victoriu, ostal v snoch mnohých žien. Jeho obrovské luxusné sídlo v západnom Londýne je nám takisto známe a možno ti vyrazí dych správa, s ktorou nedávno prišiel DailyMail

Nič netušili

Nikto by nepovedal, že dostať sa do domu Beckhamovcov je také ľahké. Do okien sa vyšplhal maskovaný zlodej, ktorému sa podarilo vylúpiť ich príbytok. Táto nepríjemnosť sa rodine stala už 28. februára a počas nej boli dokonca aj doma, no nič ani len netušili.

Zatiaľ čo na vrchnom poschodí obrovského domu mali neželanú návštevu, David s Victoriou a 10-ročnou dcérou Harper oddychovali na prízemí.

Zlodej sa do prázdnej spálne domu za neuveriteľných 40-miliónov libier dostal cez okno. Vyšplhať sa k nemu mu pomohlo lešenie postavené pri vedľajšom dome. Nič netušiaca rodina na to prišla až v okamihu, keď sa 17-ročný Cruz v noci vrátil domov. Čakalo ho totiž nepríjemné prekvapenie v podobe rozhádzanej izby a skla z okna na zemi.

Celebritná rodina bola z tejto udalosti v šoku, no nikomu sa nič nestalo, za čo boli vďační. Lupič si z domu odniesol iba suvenír v hodnote niekoľkých tisícok libier. Na jeho totožnosť sa však ešte neprišlo, no polícia to vyšetruje.

Zdroj: DailyMail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News