Beckhamovci
Instagram/davidbeckham

Beckhamovci už dlhšiu dobu prežívajú rušné obdobie. V apríli sme ti písali o tom, že ich obrovské sídlo vylúpili zatiaľ, čo slávna rodina bola doma. Pred dvoma rokmi celému svetu radili, ako na šťastný a dlhotrvajúci vzťah a dnes riešia rozchod. Môžeš však byť pokojná, pretože nejde o Victoriu a Davida. Po trojročnom randení s modelkou sa rozchádza Romeo Beckham. Informoval o tom magazín Dailymail.

Koniec známeho páru

19-ročný Romeo Beckham ukončil trojročný vzťah s rovnako starou modelkou Miou Regan. Dôvodom vraj bolo to, že to bola láska na diaľku, čo mladý párik nezvládol.

Mia Regan a Romeo Beckham
zdroj: Instagram/mimimoocher

Syn najznámejšieho páru ide v otcových šľapajach. Je totiž futbalistom a okrem príspevkov z trávnika na Instagrame teda postoval aj fotky so svojou krásnou priateľkou, známou influencerkou a modelkou Miou Regan.

Na Romeovom profile by si však teraz fotky s priateľkou hľadala márne. Všetky ich totiž zmazal. Mia takýto rázny krok zatiaľ nepodstúpila, no posledný príspevok so svojou polovičkou na Instagrame zverejnila 3. mája, kedy oslávili trojročné výročie.

Romeo Beckham a Mia Regan
zdroj: Instagram/mimimoocher

Čo bolo dôvodom?

Beckhamovci smútia. Zdroje pre Dailymail potvrdili, že známy pár sa totiž oficiálne rozišiel kvôli tomu, že si nevedeli zosúladiť protichodné pracovné rozvrhy. Romeo trávil väčšinu času v Amerike, zatiaľ čo sa venoval svojej kariére. Mia má zase nabitý program kvôli práci modelky, pri ktorej musí cestovať po celom svete.

„V podstate, vzťah na diaľku v ich mladom veku si vyžiadal svoju daň. Romeo a Mia sú obaja milí mladí ľudia, majú sa veľmi radi a rodina Miu miluje. Tá pokračuje v spolupráci s Victoriou Beckham, ale, bohužiaľ, Romeo a Mia už nie sú spolu,“ potvrdil zdroj pre magazín.

Romeo Beckham
zdroj: Instagram/romeobeckham, Instagram/mimimoocher

Kým Mia primárne pôsobí v Londýne, Romeo v súčasnosti hrá futbal za Inter Miami so sídlom na Floride. Spoluvlastníkom klubu je jeho otec David Beckham. Vzťah na diaľku im teda nevyšiel, hoci obaja sú z Ameriky. Majú ale iné pracovné povinnosti, ktoré ich rozdelili.

Zdroj: Dailymail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News