instagram.com/victoriabeckham

V súčasnosti sa stáva skôr raritou, že celebritné manželstvá v šoubiznise vydržia viac ako 5, 10 či nebodaj 20 rokov. Niektoré páry sú ale výnimkou a sú dôkazom, že pravá láska ešte stále existuje. A jedným z nich sú aj Victoria a David Beckhamovci.

Verila by si tomu, že Victoria s Davidom sú manželmi už viac ako dve dekády? Bývalá členka hudobnej skupiny Spice Girls a úspešná módna návrhárka zdieľala na svojom Instagrame video zložené z ich starých fotiek, na ktorých mali len niečo po dvadsiatke. To venovala svojmu manželovi pri príležitosti ich výročia svadby.

„Šťastné výročie, David. Nemôžem uveriť, že ubehlo 21 rokov, odkedy sme povedali svoje áno. Štyri deti, štyri psy, veľa smiechu a milujem ťa každým dňom viac,“ napísala Victoria vo svojom príspevku.

46-ročná Victoria a o rok mladší David majú zo svojho manželstva štyri krásne deti: chlapci Brooklyn, Romeo a Cruz a dcéra Harper. Dvojica sa stále podporuje a na svojich profiloch neraz pridávajú spoločné fotografie. David neostal Victorii nič dlžný a tiež jej cez sociálne siete venoval pekný odkaz na výročie.

„Pred 23 rokmi som sedel v izbe s Garym Nevillom a v telke išli Spice Girls. Otočil som sa k nemu a povedal som mu, že sa mi páči tá v čiernom mačacom kostýme. Kto mal vedieť, že po toľkých rokoch teraz budeme oslavovať 21. výročie svadby a budeme mať 4 tie najkrajšie a perfektné deti. Ďakujem a šťastné výročie. Milujem ťa,“ napísal David a tiež pridal video zložené z ich starých fotiek.

Je priam neuveriteľné, ako sa za tých dvadsať rokov obaja zmenili. Na niektorých fotkách by si ich veru ani poriadne nespoznala. Obaja sú dôkazom, že starnú do krásy a povedali by sme, že dnes vyzerajú ešte lepšie, než predtým. Čo si myslíš ty?

View this post on Instagram

Afternoon walk ♥️ @victoriabeckham

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News