Článok vznikol v spolupráci s You Hair Styling

Pre nás, ženy, nie je nič príjemnejšie, ako sa nechať skrášliť a rozmaznávať v rukách odborníkov. No nájsť kvalitný salón, v ktorom nám splnia všetky naše očakávania a túžby dokáže poriadne potrápiť.

Originálne kaderníctvo You Hair Styling v Bratislave má však veľmi sľubne našliapnuté. Rozhodli sme sa salón navštíviť a bližšie sa na ich služby pozrieť. Naša moderátorka Zuzka si na vlastnej koži skúsila, ako vyzerá príprava na fotenie novej vlasovej kolekcie, ktorá bola navrhnutá špeciálne iba pre rusovlasé krásky.

V You Hair Styling kladú dôraz na originálny koncept, kvalitné produkty a nadštandardný prístup k svojim zákazníčkam. Vďaka klubovému programu sa buduje široká základňa fanúšikov, medzi ktoré patria aj známe tváre slovenského showbiznisu ako sú Zuzka Kanócz, Táňa Pauhofová či Mirka Partlová.

Vlasová kolekcia s názvom IDENTITY venovaná špeciálne pre ryšavky, bola inšpirovaná štýlom z Ameriky. Smutné nemusia byť ani blondínky či brunetky, ktoré sa tiež dočkajú svojej jedinečnej kolekcie. Okrem dokonalej vlasovej úpravy sa zamerali aj na celkový styling, ktorý dotvára celkový výzor modeliek.

zdroj: You Hair Styling

zdroj: You Hair Styling

zdroj: You Hair Styling

zdroj: You Hair Styling

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.