instagram.com/lussimakeupartist

Korektor je skvelým pomocníkom pri líčení. Zakryje všetko, čo potrebujeme zamaskovať a dokáže pleť rozžiariť. Ale ako si vybrať ten správny odtieň? Akú farbu korektora vybrať na kruhy pod očami? A ako zamaskovať opuchnuté vačky? To všetko zistíš od Lussimakeupartist v treťom videu zo série našich beautoriálov.

Po tom, čo si sa v prvom dieli naučila všetko o štetcoch, ktoré k dokonalému líčeniu potrebuješ a v druhom dieli našla tú správnu podkladovú bázu pre svoju pleť, sa môžeme vrhnúť na ďalší krok. A tým je hľadanie toho správneho korektora. Všetko o dôležitosti výberu jeho odtieňa ti Lussi vysvetlí v nasledujúcom videu. Navyše sa dozvieš aj pár zaujímavých tipov!

Je totiž veľmi dôležité to, akú farbu kože máš a podľa nej si následne vybrať aj vhodnú farbu a podtón korektora. Napríklad, ak máš studený podtón pokožky, zvoliť by si mala korektor v studenom odtieni, ktorý ide jemne do bielej či ružovkastej farby. Žltý odtieň by na tebe totiž vyzeral oranžovo.

Ak máš teplý podtón kože, ktorý ide viac do béžova, voliť musíš rovnako korektor v béžovej škále farieb. No a ako si správne zakryť kruhy a vačky pod očami? Všetky odpovede nájdeš vo videu!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty