ODZADU & instagram.com/lussimakeupartist

K líčeniu neodmysliteľne patria aj štetce. Vďaka týmto pomocníkom si dokážeš vykúzliť perfektný make-up. Háčik je iba v tom, vedieť ich správne používať. Vieš, ktorý štetec na čo slúži? A koľko ich skutočne potrebuješ?

Nie len správne využitie, ale aj to, ako s nimi čo najlepšie naniesť produkt sa dozvieš v našom najnovšom videu. V ňom ti Lussimakeupartist poradí nie len, ako na líčenie, ale aj to, ako sa o štetce treba starať. Po pozretí videa si uvedomíš, že doma nepotrebuješ mať plný šuplík štetcov, a že ti hravo postačí len niekoľko kusov z nich. Koľko ich je?

A ktoré tipy by si si rozhodne mala zapamätať? Na dokonalý základ potrebuješ rozhodne veľký guľatý štetec a hubku na make-up. S týmito pomôckami si tekutý make-up vklepávaním zapracuješ oveľa prirodzenejšie, ako by si to robila rukami. Výsledkom bude krásne hladký finiš. Ďalším krokom býva korektor, na ktorý ti postačí opäť hubka. Zapamätala si si z videa, ktorým smerom sa má nanášať korektor pod očami?

S tým istým štetcom si poradíš aj pri kontúrovaní a líčkach. Druhý veľký štetec však budeš potrebovať na zapracovanie púdra. Opäť si zapamätaj, že lepší efekt vytvoríš, ak si ho budeš jemne pritláčať k tvári. Make-up si ním totiž musíš zafixovať. No a akým štetcom si prirodzene zvýrazníš oči? Použi zemité tiene, ktoré nanesieš krúživým pohybom s guľato viazaným štetcom!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty