instagram.com/amyfuschia

Mladí ho milujú, starí pri ňom penia. Hovoríme o baggy looku, ktorý je momentálne horúcim trendom! Obleč sa tak aj ty a vyraz do ulíc ohúriť!

Voľné strihy, vrstvenie a pohodlnosť! Toto je baggy look! Mnohí si myslia, že tento štýl nepristane každému, no pravdou je, že si k nemu musí nájsť každý svoju vlastnú cestu. My sme sa doňho zamilovali vďaka Amy Shaw, ktorá skutočne vie, ako ho nosiť. Neboj sa, naučí to aj teba. Len musíš vykročiť zo svojej zóny komfortu a upustiť uzdu fantázie. Pretože až tam sa budú diať veci.

Barbie baggie

Vôbec to nie je len o zemitých tmavých farbách. Môžeš svietiť presne ako aj ona! Len treba natrafiť na kúsky, ktoré jednoducho spĺňajú tieto kritéria a skutočne stoja za to! Čo povieš na takú oranžovú, zelenú či dokonca ružovú?

View this post on Instagram

Sunday outfit shapes 💕 @mistressrocks

A post shared by Amy Shaw (@amyfuchsia) on

Over oversized

Aj v tomto znamení sa nesie look, ktorý na Amy vyzerá dokonale. Nemusíš mať na sebe len priliehavé oblečenie aby pôspobilo lichotivo, pretože aj toto je cesta ako vyjadriť svoj názor! Ideálna je kombinácia rovnakej rifloviny, čo pôsobí ako dokonalý komplet a doplniť to veľkou „baggy“ kabelkou je už len čerešnička na torte.

Sporty baggy

Myslíš, že je nevkusné ísť v športových veciach do ulíc? Si na omyle! Pokojne si daj svoje mom jeans s veľkými teniskami a športovú mikinu. No malý tip: Zvoľ crop verziu mikiny, aby bolo vidieť tvoje ženské tvary. Jednoducho sa cíť pohodlne a pritom štýlovo. P.S.: ľadvinka je must have!

Elegantná voľnosť

Nemusíš vyzerať len športovo ak chceš dosiahnuť baggy look! A treba ísť poriadne do extrémov, preto si vyber svoje najlepšie šaty a experimentuj Amy namiesto krásnych sandálok k saténovým šatám s čipkou zvolila tzv. traktorky a koženú bundu, ktoré dodajú tvrdosť celému outfitu a podčiarku celý look. Neboj sa aj ty vyjadriť prostredníctvom outfitu svoj názor, len smelo do toho!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista