Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Instagram/bagarovamonika, Instagram/makhmud_muradov

Bola to iba obyčajná náhoda alebo je za tým niečo viac? Česká speváčka Monika Bagárová a jej ex, uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov, boli pristihnutí v Dubaji v rovnakom čase. Odhalili ich najnovšie fotky na instagramových profiloch. 

Bagárová a Muradov v Dubaji

Iba pred niekoľkými dňami sme ti písali, že obľúbená česká speváčka Monika Bagárová si aktuálne užíva luxusnú dovolenku. Doma nemohla nechať svoju dcérku Rumiu a dokonca ich sprevádza aj jej nový partner, podnikateľ Leo, ktorého speváčka vyfotila a pridala na svoj Instagram.

Trojica spolu strávila pár dní v Abú Zabí a navštívili aj Dubaj. Potom odleteli na Zanzibar, kde si práve užívajú priezračne modré more.

Monika Bagárová a partner Leo
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Je pravda, že Rumiin biologický ocko chce byť s dcérkou vždy, keď je v Česku. Najnovšie sa však objavil aj v rovnakej krajine, kde jeho expartnerka s dcérou a potenciálnym nevlastným otcom trávili dovolenku.

Makhmudovi Muradovi na instagramovom profile pribudla fotka z Dubaja pred siedmimi dňami. Je na nej so svojím kamarátom, ktorému v popise ďakuje za podporu a pomoc a je rád, že ho mohol vidieť.

O tri dni neskôr na sociálnu sieť z rovnakého mesta pridala fotky aj Monika Bagárová. Na jednej z nich je aj jej dcérka Rumia.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
zdroj: Instagram/bagarovamonika, Instagram/makhmud_muradov

Zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News