Po dlhom čase prichádza opäť ten deň, kedy sa môžu dámy zabaviť na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea. Zahoď preto všetky povinnosti za hlavu, vytiahni obľúbené kúsky zo šatníka a vybehni s kamarátkmi na skutočnú babskú jazdu!

Nemaj strach, aktuálne si kvôli návšteve kina nepotrebuješ urobiť test, takže si môžeš užiť Ladies Movie Night so všetkým, čo k tomu patrí – nebude chýbať welcome drink, občerstvenie, testovanie produktov partnerov, akcie, a samozrejme, ani tombola, v ktorej môžeš vyhrať skvelé ceny. To znie skvele, však?

Tento mesiac si ju nemôžeš nechať ujsť, pretože súčasťou Ladies Movie Night bude česko-slovenská komédia Známi neznámi, so skvelým hereckým obsadením (už len pohľad na Tomáša Maštalíra stojí za hriech, čo ty na to?). Poznač si preto do kalendára dátum 3.8. o 18:15 a uchmatni si svoje lístky ešte dnes. Predaj lístkov na babskú jazdu je už spustený.

A o čo v ňom pôjde?

Film Známi neznámi je sladko horká komédia o partii českých a slovenských kamarátov, ktorí sa schádzajú v pražskom byte, aby oslávili príchod Nového roku. Poznajú sa už dlho a aj toto stretnutie by sa nieslo v duchu klasickej silvestrovskej oslavy, keby …

Keby sa nezrodil zdanlivo nevinný nápad: dať mobilné telefóny na stôl a nahlas zdieľať každú správu a prichádzajúci hovor. Koľko toho o sebe nesmieme vedieť, aby sme mohli zostať priateľmi, milencami, manželmi, rodičmi, …? Stačí jeden večer a z dobrých známych sa stanú neznámi.

V komédii sa okrem Tomáša Maštalíra môžeš tešiť na Táňu Pauhofovú, Petru Polnišovú, Kláru Issovú, Sväťa Malachovského, Martina Hofmana, Tomáša Měcháčeka či Annu Kadeřávkovú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.