instagram.com/veghattila

Azda najznámejší a najobľúbenejší slovenský MMA zápasník Attila Végh sa stal otcom! Manželka Natália mu na svet priviedla syna.

Pre 34-ročného Attilu bol rok 2019 azda najúspešnejším a najšťastnejším v živote. Podarilo sa mu dosiahnuť veľký úspech nie len v profesionálnej kariére, ale aj v osobnom živote. S manželkou Natáliou s láskou očakávali príchod ich prvého potomka, ktorý sa mal narodiť medzi sviatkami. Malý Attilka, ako ho volá v príspevku hrdý otec, si ale s príchodom na svet počkal, a narodil sa 7. januára. Šťastní rodičia sa s touto radostnou novinkou pochválili na Instagrame.

Aj keď Attila vyzerá ako chlap, ktorého nechceš naštvať, ľudia sa o ňom vyjadrujú, že ide o veľmi dobrosrdečného a veselého človeka. Tvrdá práca a cesta za snom sa mu v poslednom, priam historickom zápase vydarila, a teraz sa chystá na novú životnú etapu – rodičovskú.

Atilla začal svoju cestu v roku 2008, pričom zápasil prevažne na Slovensku, v Maďarsku, Česku, či Poľsku. V decembri 2010 sa stal majstrom Európy v organizácii World Free Fight Association, a v roku 2017 vstúpil prvýkrát do Oktagonu.

V „zápase storočia“ sa 9. novembra 2019 stretol v Prahe s Čechom Karlosom Vémolom, ktorému uštedril vôbec prvé K.O. v živote. Zápas trval len dve minúty a sedem sekúnd.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News