Podľa predpovede anjelov bude tvoj týždeň od 15.6. do 21.6. 2020 vyzerať presne takto! 

Mnohí z nás sa príliš často v myšlienkach sústreďujú na minulosť a na chyby, ktoré sme urobili. To nám však bráni v postupovaní vpred. V tomto týždni preto venujte pozornosť tomu, kam smerujú vaše myšlienky. Vedome ich usmerňujte tak, aby sa týkali prítomnosti či budúcnosti.

Svetlo anjela Muriela vám pomôže vidieť pár krôčikov vpred, takže sa vám podarí predísť niektorým problémom. Minulosť nech ostane tam vzadu, prijmite ju, no nedovoľte jej, aby určovala vašu budúcnosť. Užívajte si prítomné okamihy, usmievajte sa a učte sa cítiť radosť.

Aj keď ste sa už pekne rozbehli a s nadšením očakávate horúce dni, nech vás neprekvapia problémy v oblasti hlavy. Je možné, že tento týždeň vás budú trápiť bolesti hlavy či závrate. Dávajte si preto pozor na svoj pitný režim.

Zvýšte opatrnosť vo výškach. Ak patríte k tým, ktorých sem-tam trápia migrény, doprajte si viac odpočinku, pohody. Pauza od televízie či hlasnej hudby vám tento týždeň len prospeje.

V oblasti lásky sa môžu tešiť najmä  čerstvo zosobášení. Doprajú si nielen krásny vzájomne strávený čas, ale užijú si aj  svadobnú cestu. Je treba však všetko dobre pripraviť, aby ste predišli stresom. Venujte zvýšenú pozornosť hygiene. Opatrnosť je na mieste.

Aj nezadaní prežijú krásne chvíle v spoločnosti priateľov a čaká ich nejaký ten menší výlet.

Očakávajte určité výdavky na deti. Sú hravé, potrebujú dynamické aktivity, aby sa nenudili. Samozrejme, míňajte uvážlivo, priveľa hračiek tiež nemusí byť to najlepšie riešenie. Do finančného plánu zahrňte niečo aj na aktivity pre deti. Najmä na tie, ktoré majú aj edukačný charakter.

Mantra

„Dnešok si zaslúži moju pozornosť, preto z neho urobím čo najkrajší deň.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.