Photo from jumpstory.com

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 25.5.2020 do 31.5.2020.

Nedovoľte, aby sa tento májový týždeň niesol v znamení stagnácie. Nájdite si priestor na to, aby ste si vyjasnili, či ste spokojní s vašim súčasným smerovaním, alebo je čas sa pohnúť ďalej. V tomto období budete viac prehodnocovať. Nenadobudnite však pocit, že ak chvíľu stagnujete je to zlé. Práve naopak, v tomto prípade to môžete privítať. Je to akoby ste prepli na chvíľu do neutrálneho módu, počas ktorého si premyslíte ďalšie kroky. Je to príležitosť prísť na niečo nové alebo inovovať staré.

Ako ste na tom s dávaním a prijímaním? Sú v rovnováhe? Ak nie, v tieto dni sa zamyslite nad tým, či zo seba nedávate príliš veľa. Pamätajte, že z prázdnej nádoby nikomu vody nenalejete. Myslite na to, že najskôr musíte byť šťastný/á vy, ak chcete šťastie podávať ďalej. Na druhú stranu si položte aj otázku, či neprijímate bez toho, aby ste zvážili potreby iných. Ani jeden z extrémov nie je dobrý.

zdroj: Unsplash.com/Gabriel Benois

Tento týždeň sa môžu objaviť situácie, v ktorých sa prejaví niečo z detstva. Buď dávna spomienka, ktorá vás výrazne ovplyvnila alebo nevyriešený problém. Prvým krokom by malo byť prijatie. Dovoľte si o tom premýšľať a následne zaujať postoj. Je to lepšie, než problém odkladať. V rodinách s deťmi sa pripravte na to, že deti budú mať hlavné slovo. Všímajte si viac ich potreby, no nezabúdajte na hranice. Tento týždeň si dávajte pozor aj na svoje reakcie.

Čo sa týka financií, obráťte sa o pomoc na Ambriela, ktorý je anjelom komunikácie. Či už chcete diskutovať na tému financií s partnerom alebo šéfom, pomôže vám. Hlavne však berte ohľad aj na mód ľudí, s ktorými chcete niečo prebrať alebo meniť. Nie každý sa dokáže tak rýchlo naladiť na jarnú vlnu. V tom prípade buďte tým, kto príde s príjemnou energiou a povzbudením. Vaše okolie to v tomto období veľmi ocení. Rovnakú energiu vložte aj do svojej práce. Ak niečo ručne vyrábate, pripravte sa na rast. Zaslúžite si to.

Mantra: „Nebojím sa zmeny, pretože vďaka tomu postupujem vpred. Teším sa na nové výzvy.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy