Photo by Ali Pazani from Pexels

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 1.6. do 7.6. 2020.

Život je plný radostí a starostí. Tento týždeň sa objavia aj prekážky a komplikácie. Váš plán nebude vychádzať tak, ako ste chceli. Niektoré veci jednoducho neovplyvníte. Rátajte však s podporou anjelov, stoja za vami a dodajú vám energiu na prekonanie prekážky. Celú situáciu si zapamätajte, má vás niečomu naučiť. Len tak môžete napredovať. Bez komplikácii by ste zapadli do pohodlnosti.

Začiatok júna vám bude nápomocný anjel Muriel. Prijmite jeho silu, aby ste zvládli aj prípadné zdravotné komplikácie. Pozor nech si dajú najmä tí, ktorí už mali problémy spojené s hrudníkom. Hrudník chráni pľúca a srdce, preto si dajte pozor na ťažkosti s dýchaním a takisto so srdcom, ženy aj na oblasť pŕs. Vneste do svojho života viac pokoja a doprajte si dostatok čerstvého vzduchu.

Ako vnímate sami seba? Cítite sa príťažlivý/á? Prvý júnový týždeň by ste mali venovať sebe, vnímaniu samého seba, starostlivosti o seba. Nezanedbávajte sa, aj keď nemáte čas. Je to otázka váženia si samého seba. Partner bude vnímať, že sa máte radi, a že sa mu chcete páčiť. Túto starostlivosť preneste aj na vzťah. Neberte ho ako samozrejmosť, môže sa vám to vypomstiť. Anjeli majú naliehavú správu aj pre nezadaných – často totiž skĺznu k tomu, že si nasilu hľadajú partnera. Keď ho získajú to dopadne zle, nie sú šťastní a strácajú sebadôveru.

zdroj: Photo by Leon Biss on Unsplash

Čerpajte silu z mocného anjela Muriela. Prijmite svoju situáciu, vstupujte len do vzťahov, ktoré sú založené na skutočnej vzájomnej sympatii a zhodnosti dôležitých názorov. Ak ste nešťastný/á z toho, že ste sami, má to svoj dôvod. Najprv sa potrebujete naučiť ľúbiť seba, prijať sa, naučiť sa žiť plnohodnotne sám. Až potom budete pripravený/á vstúpiť do vzťahu.

Radi by ste vedeli, akým smerom sa budú uberať financie v tomto júnovom týždni? Tí, ktorí si predošlé dva mesiace finančne výrazne polepšili, môžu v rámci jemného stagnovania financií pocítiť mierne klesajúcu tendenciu. Je to však iba dočasné, očakávajte opätovné zmiernenie situácie. Nebuďte ale prekvapení, ak nedosiahnete taký vrchol, ako predtým.

Prijmite v pokoji myšlienku, že rýchly rast so sebou zvyčajne prináša rýchly pád. Povzneste sa preto a sústreďte na to, aby ste svoje financie míňali uvážlivo. Ani tu však nezachádzajte priďaleko. Malé povzbudenie vo forme niečoho, čo máte radi, vás môže príjemne naštartovať a motivovať. Aj v tomto smere je dôležité nájsť harmóniu.

Mantra: „Kráčam priamo k tomu, čo cítim. Dôverujem si.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy