Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 28.9. do 4.10.2020.

Na prelome septembra a októbra by ste si mali dať pozor na zdravie v oblasti pľúc a dýchacích ciest. Máte zaručené recepty, ktoré vás liečia? Oprášte ich, zídu sa vám. A ak ešte stále máte chuť pobehovať v krátkych tričkách, pozor na to. Ľahko si privodíte ochorenie pľúc, kašeľ, nádchu či niečo podobné. Opatrnosti nikdy nie je dosť.

Ak ste si prešli minulý týždeň turbulentnejším obdobím v práci, v tieto dni čakajte pravý opak. V práci bude viac pokojných dní a šťastena bude naklonená najmä stabilným zamestnaniam a dlhodobým podnikateľom.

Pozrime sa aj na lásku. Tu to pôjde pozitívnym smerom. V už existujúcich vzťahoch nastane prehlbovanie citu – nie je to proces, ktorý sa spustí sám od seba, musíte na ňom obaja pracovať. Ľudia, ktorí sú sami/single, svitá na krajšie dni – máte šancu niekoho spoznať. Nezabúdajte však dobre vyberať a hlavne nepodliehajte zúfalstvu zo samoty. Naučte sa užívať si ju.

Čo sa týka všeobecne prúdiacej energie, tá nabáda k upratovaniu v sebe aj v domácnosti. Základným pojmom pre tento týždeň je očista. Zistite, čo môžete urobiť pre seba v tejto oblasti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.