Pár na rande

Baby, ktoré sem-tam zablúdia na zoznamky, mi to možno aj potvrdia. Zoznamovanie online v dnešnej dobe je čím ďalej, tým ťažšie. Áno, mám to z osobnej skúsenosti, lebo … Veď možno to aj mnohé poznáte, stresy v práci, práca do večera, potom vyčerpanie, aktivity mimo práce, starostlivosť o domácnosť, nákupy, varenie … Milión vecí. Rada by som však upozornila, že týmto článkom nehádžem „vinu“ na všetkých chlapov, ide len o moju osobnú skúsenosť z posledných týždňov.

Prihlásite sa, vyberiete si fajn reprezentatívne fotky, čo-to napíšete o sebe, aby ten profil nebol úplne prázdny a čakáte, čo sa stane. V lepšom prípade, naozaj, sa nestane nič a vám prídu len zhody a vzájomné sympatie. V tom horšom vám však dotyčný aj napíše a vy ste príjemne prekvapené, že konečne niekto, s kým sa dobre komunikuje, až kým …

V poslednej dobe som zažila situácie, kedy si píšete s chlapom ani nie hodinu a už vás volá von. Rozumiem, že strácať čas nie je výhodné pre obe strany, ale ozaj treba na ženu tlačiť, že vy nemáte čas a potrebujete sa stretnúť hneď? Nátlak predsa nie je nikdy dobrou voľbou.

Zoznamky majú rýchle tempo

Stalo sa mi, že sme komunikovali pár hodín, hoci nie intenzívne, ale komunikovali, a týpek sa už ku mne pozval na večeru, lebo on zajtra cestuje do Čiech a potom už nevie, čo bude. Doslova – prídem k tebe, ty mi uvaríš, ale môžeš mi povedať, aký dezert máš rada, ten donesiem. Takže aspoň malá útecha pre cudziu ženu, s ktorou si píše cca 120 minút.

Poďme k druhému prípadu. Opäť ako tak solídna komunikácia, sympatie a spoločné záujmy. Samozrejme, rande chcel ideálne v ten deň, ale potom pristál a dohodli sme to na víkend. Keďže v sobotu cestoval k rodičom, dali sme to na nedeľu. Môj vnútorný pocit mi ale hovoril, že keď neodpísal do 24 hodín od poslednej správy, stretnutie v kaviarni asi nebude o dvoch ľuďoch, jedine o mne a čašníkovi. 😄

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating