Čo je pohodlnejšie, ako kvalitné legíny? Keď som ich prvýkrát navliekla, bola som doslova nadšená. Prekypovala som sebavedomím a užívala si pohľady mužov.

Žiaľ, časom sa legíny zmenili. Pribudlo veľa lacných značiek, nosili ich aj dievčatá, ktoré by legíny nosiť nemali a veľmi rýchlo sa mi obnosili. Bolo jedno, či stáli 5 alebo 50 eur, nájsť dobré legíny bol a stále je fakt problém.

Ak si myslíš, že výrobcovia vyrábajú nekvalitné legíny naschvál, môžeš aj nemusíš mať pravdu. V každom prípade aj na protest proti tomuto trendu vznikla značka Girlfriend Collective, ktorá vyrába legíny skutočnej kvality.

A pri príležitosti vzniku firmy rozdáva Girlfriend Collective legíny v hodnote 100 dolárov úplne zadarmo! Jediné, čo musíš, je prihlásiť sa na ich stránke a zdieľať info o tejto akcii na svoj Facebook.

Legíny by sa mali začať distribuovať začiatkom júla a za 100 dolárové luxusné legíny zaplatíš skutočne len poštovné, čo je v prípade Slovenska okolo 28 eur. To znamená, že zaplatíš 28 eur za legíny v hodnote 87 eur, aj to nepôjde ich výrobcovi ani cent.

Oplatí sa? Že váhaš. Legíny sú navyše vyrobené z recyklovaných materiálov a získali aj certifikát SA8000, čo znamená, že sú skutočne extra pevné.

Zvláštny, ale o to krajší krok. Ak si Girlfriend Collective získa vďaka tomuto kroku nové fanúšičky, o svoju budúcnosť sa báť nemusí. Ak by si kvalitou svojich legín neboli istí, nerozdávali by ich len tak. Možno konečne legíny, ktorým môžeme veriť? Ja už mám svoj kus objednaný 🙂

A akcia môže byť kedykoľvek ukončená, preto by som neváhala už ani sekundu.

PRE SVOJ KUS LEGÍN SA PRIHLÁS na https://girlfriend.com

titulná foto: elitedaily

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista