instagram.com/aliciakeys

New York nie je celkom mesto splnených snov. Svoje o tom vie aj uznávaná speváčka Alicia Keys, ktorá vyrastala vo veľmi zlej štvrti. Keby neprerazila na hudobnej scéne, jej život by mohol byť úplne odlišný. Viac o tom informoval portál Harper’s Bazaar.

Písal sa rok 1980, kedy Alicia vyrastala v nepokojnej štvrti Hells’s Kitchen. 15-násobná výherkyňa ceny Grammy uviedla v rozhovore pre The Guardian, že takýto úspešný život a kariéru by nikdy neočakávala. Podľa jej slov bola kedysi osobou, ktorá sa z tejto oblasti nemala dostať. Práve naopak, myslela si, že jej bolo predurčené stať sa v 16 rokoch mamičkou alebo si hľadať na ulici chlapov na zákazky.

Paradoxne, speváčka je autorkou mega hitu Empire State Of Mind. Pre ňu však bolo toto mesto hrozivé. „New York, z ktorého pochádzam, bolo veľmi temné a pusté,“ povedala v rozhovore.

Vo štvrti Hell’s Kitchen nemala vôbec ľahké detstvo. „Vždy som musela nosiť niečo veľmi veľké, tmavé a mať vlasy vzadu. Mala som pocit, že ak by ma ľudia uvideli, pokúsili by sa ma dotknúť,“ vysvetlila.

Následne dodala, že to nie je o ľuďoch, ale nádeji. Môžete mať sen a on sa rovnako môže splniť. Dôkazom toho je aj jej život. Vyrastala v zlej a temnej štvrti, kde sa nenájde nič dobré, no v súčasnosti patrí k najlepšie predávajúcim umelcom.

Zdroj: Harper’s Bazaar, The Guardian

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News