Značka CCC prinesie do 5 slovenských miest zónu, v ktorej sa zákazníci budú môcť zoznámiť s novou kolekciou topánok sezóny jeseň/zima. Súčasťou programu v každom meste bude aj koncert raperky Aless, jej predskokanmi budú Giovanni Ricci a Martina Koniariková zo SuperStar.

Značka predajní CCC prinesie do 5 miest zónu, v ktorej sa zákazníci budú môcť zoznámiť s novou kolekciou jeseň/zima, zasúťažiť si o Pegeot 208, odniesť si darčeky, ale aj sa zabaviť na koncerte raperky Aless, ktorá so značkou už nejakú dobu spolupracuje.

Oddychová CCC zóna s lákadlami pre zákazníkov

“Pôjde o road show po Slovensku s 5 zastávkami, vždy v exteriéroch pri obchodných centrách,” povedala Alena Langová, marketingová manažérka CCC Slovensko, “Priestor bude predstavovať takú chill out zónu pri obchodných centrách, kde sa zákazníci budú môcťzabaviť, dať si malé občerstvenie, pozrieť sa na novú kolekciu topánok našich predajní na prirodzenom svetle, ale aj vyhrať rozličné vecné ceny či zľavy na nákup v našich predajniach. Veľmi sa tešíme, že aktivity v CCC zóne budú obohatené o koncert skvelej Aless.”

zdroj: CCC

Aless predstaví svoj nový singel

Raperka Aless sa už dlhšie netají tým, že pracuje na novom albume. V každom meste sa predstaví so svojím koncertom a zaspieva aj titulný song pripravovaného albumu s názvom Balance.

“So značkou CCC spolupracujem už dlhšie a veľmi ma teší, že sme sa dohodli aj na takejto forme spolupráce. Koncertov bolo toho roku z dôvodu pandémie pomenej, a tak verím, že aj ľudia ocenia príležitosť na živú hudbu v ich meste. Ja sa veľmi teším!” povedala raperka Aless.

Jej predskokanmi budú Giovanni Ricci a Martina Koniariková, ktorí v poslednej sérii speváckej show bojovali o titul SuperStar.

CCC zónu nájdeš v týchto mestách:

  1. – 13. 9. v Bratislave
  2. – 17. 9. v Nitre
  3. – 20. 9. v Trenčíne
  4. – 24. 9. v Žiline
  5. – 27. 9. v Košiciach

Viac informácií o road show, ako aj o koncertoch Aless v zóne CCC nájdeš na www.zonaccc.sk, na facebook.com/CCC.Slovakia  alebo na Instagrame @cccshoesbags_sk.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.