Instagram/aless_capparelli

Mala šťastie v nešťastí! Slovenská hudobníčka Aless sa na svojom Instagrame priznala divákom s nepríjemnou skúsenosťou, ktorá ju takmer dostala za múry väznice. Keď dala svojim fanúšikom možnosť pýtať sa jej otázky, jedna nevinná odhalila aj dôvod, kvôli ktorému už nikdy v živote nebude môcť navštíviť USA.

Keď sa jej jeden zo sledovateľov opýtal na vek, odpovedala, že má 23 rokov a k odpovedi pridala aj video, na ktorom jej gratuluje posádka lietadla. V ňom sa ocitla práve preto, že ju v ten deň museli deportovať zo Spojených štátov. Netrvalo dlho a hneď fanúšikom vysvetlila, akú osudnú chybu spravila.

“Z Ameriky ma deportovali kvôli CBD oleju, pretože som ho mala v kufri a ja som proste fakt nevedela, že sa to nesmie prevážať cez letiská. Keby je tam THC, tak už vám píšem dopisy z väzenia. Našťastie v tom cbd-ečku, ktoré som mala, nebolo žiadne THC, iba nejaké zvyškové, tak ma za to nemohli zavrieť, ale mám doživotný zákaz vstupu do Ameriky,” vysvetlila speváčka vo videu svoju nevedomosť.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Fanúšikom odkázala, aby si na podobné veci dávali pozor

Zdroj: Instagram/aless_capparelli

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News